Prawnik/specjalista z zakresu prawa karnego | Marketing Prawniczy – portal nowoczesnych prawników i kancelarii

Kancelaria Radców Prawnych P. Śmiałkowski i Wspólnicy sp.k

Prawnik/specjalista z zakresu prawa karnego

30.07.2018 Wrocław

Opis stanowiska:
• bieżąca obsługa prawna klientów kancelarii głównie w zakresie prawa karnego, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu wypadków drogowych,
• opracowywanie dokumentacji niezbędnej do prawidłowego prowadzenia sprawy,
• stawiennictwo na rozprawach w Sądach oraz na czynnościach procesowych w Prokuraturach,
• sporządzanie pism procesowych, w tym środków odwoławczych oraz opinii prawnych,
• wsparcie z zakresu prawa karnego pozostałych pracowników kancelarii i spółek zależnych,
• budowanie pozytywnych relacji z klientami.
Wymagania:
• uprawnienia adwokata/radcy prawnego, bądź rozpoczęty co najmniej 2. rok aplikacji adwokackiej/radcowskiej
• minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych,
• doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu wypadków drogowych będzie dodatkowym atutem,
• zdolności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i ustalanie dalszego postępowania w sprawie,
• bardzo dobra organizacja pracy oraz sumienność i dokładność w realizacji powierzonych obowiązków,
• łatwość nawiązywania relacji, empatia oraz zaangażowanie,
• asertywność, umiejętność prowadzenia negocjacji,
• umiejętność pracy pod presją czasu nad wieloma sprawami równocześnie.
Oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• program szkoleń,
• ciekawą i odpowiedzialną pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• współpracę w młodym zespole.

Do aplikacji proszę dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz liście motywacyjnym przez Kancelaria Radców Prawnych P. Śmiałkowski i Wspólnicy sp.k. dla celów prowadzonej rekrutacji na Prawnik/specjalista z zakresu prawa karnego.”
Informacje dotyczące danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności – link.
Link – http://smialkowskiwspolnicy.pl/pl/strona/polityka-prywatnosci/25

Więcej ogłoszeń