Top 5 najlepszych sesji zdjęciowych roku 2017 | Marketing Prawniczy – portal nowoczesnych prawników i kancelarii

Top 5 najlepszych sesji zdjęciowych roku 2017

10.01.2018    /    3 Komentarze    /    Irene Aksenova - Tomczak

Kontynuując podsumowanie roku 2017 pod kątem zrealizowanych projektów dla kancelarii, zwracamy uwagę na nasze najbardziej ciekawe sesje zdjęciowe.

Wybraliśmy top 5 sesji – od klasycznych studyjnych do plenerowych, które wychodzą poza utarte schematy. Wszystkie mają w sobie zauważalną nutkę charakteru, ekspresji, kreatywności oraz otwartości. Każde zlecenie było nie tylko ciekawym wyzwaniem, ale również prawdziwą przyjemnością przy realizacji.

Szczegóły każdej sesji zdjęciowej przedstawiam poniżej:

Sesja zdjęciowa zespołu kancelarii Kolegial.

Miejsce: studio Fotograficzny Zakład.

Strona http://kolegial.pl

Ciepłe kolory (zazwyczaj do stron są wybierane chłodniejsze odcienie), szczere emocje i odejście od sztywnego standardu. Pojedynczy portret oddaje charakter i osobowość, będąc jednocześnie spójnym ze zdjęciami pozostałych członków zespołu.

Sesja plenerowa zespołu kancelarii ECDDP.

Miejsce: schody Marie-Elisabeth-Lueders Haus, dzielnica rządowa, Berlin.

Głównym zadaniem bylo wyjscie poza przestrzeń biura i jednolite tła oraz odnalezienie miejsca do sesji w historycznym centrum Berlina. Idealną opcją stał się budynek rządowy naprzeciwko Reichstagu. Stojąc w jednym miejscu i obracając się można było uzyskać zupełnie różne backgroundy: od gmachu Reichstagu do nowoczesnej architektury – ścian budynku Marie-Elisabeth-Lueders Haus. Słoneczna pogoda podkreśliła lekkość i wrażenie trójwymiarowości tła.

Sesja plenerowa dla zespołu Marketing Prawniczy.

Miejsce: Brama Poznania.

Wprawdzie, nie jestesmy kancelarią, ale działamy w branży usług profesjonalnych.

Dla spontanicznej sesji zdjęciowej z okazji 5 lecia firmy Tomczak | Stanisławski wybraliśmy jedno z najbardziej ciekawych miejsc w Poznaniu – budynek ICHOT-u.

Współczesna architektura, połączenie betonu, szkła, obok rzeki stworzyło niepowtarzalny efekt.

Sesja plenerowa dla kancelarii Krotoski Adwokaci.

Miejsce: Tor Poznań.

Kampania wizerunkowa z udziałem partnerów i prawników kancelarii. Sesja była robiona na potrzeby portalu prawnego, który powstaje dla branży motoryzacyjnej. Miejsce do sesji wybrane nieprzypadkowo, bowiem kancelaria Krotoski Adwokaci jest liderem w branży motoryzacyjnej. Ta sesja pokazała, że pogoda nie jest najważniejsza. Nastawiliśmy się na słońce (według zapowiadanej prognozy), a niespodziewanie pojawiła się mgła. Rezultat był lepszy niż oczekiwaliśmy – uzyskana delikatna kolorystyka i świetny jesienny klimat.

Sesja zdjęciowa dla kancelarii Kruger & Partnerzy.

Miejsce: kamienica przy ulicy Działyńskich.

Głównymi wytycznymi do sesji były stonowane kolory, ciemniejsze odcienie zdjęć oraz nieszablonowa lokalizacja dla sesji plenerowej. Przyznam się szczerze, że akurat ciemna tonacja (stworzenie nieco mrocznego klimatu) jest moim faworytem w postprodukcji zdjęć, dlatego praca w trakcie sesji była czystą przyjemnością. Co do lokalizacji – wybór padł na starą kamienicę przy ul. Działyńskich, gdzie słońce przenikało przez drzwi bramy i klimatycznie odpowiadało hasłu kancelarii “Trudne nie znaczy niemożliwe”. Do strony kancelarii również zostały wybrane ujęcia z nowoczesną architekturą, na landing page – szklana ściana z odbiciami starej kamienicy.

Zaplanowane na 2018 rok sesje, dają możliwość do zrealizowania wielu śmiałych pomysłów.. Szczególnie tych, które łączą klasyczne portrety biznesowe z artystycznymi i kolorystycznymi eksperymentami oraz wyjściem poza studio/biuro i odnalezienie ciekawych miejsc z swoją własną historią. Wszystko to pozwala podkreślić profil działalności kancelarii oraz przedstawić w niepowtarzalny sposób wizerunek prawnika.

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Powiązane artykuły

3 komentarze

Dodaj komentarz

Avatar

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*