Magazyn | Marketing Prawniczy – portal nowoczesnych prawników i kancelarii

Marketing Prawniczy

Magazyn w wersji papierowej dla nowoczesnych prawników

Najnowszy numer już dostępny!

Marketing Prawniczy #4

Wrzesień, 2020

Pandemia zaskoczyła wszystkich - prawników również. Konieczność szybkiego wdrożenia się w pracę zdalną, zamknięcie sądów, ograniczenie spotkań z klientami... Wyzwań było - i nadal jest - sporo. Cały czwarty numer Magazynu poświęciliśmy więc właśnie pracy zdalnej. Wyjaśniamy, dlaczego do pracy zdalnej nie warto zniechęcać się zbyt szybko. Podpowiadamy, jak radzić sobie w domowych warunkach. O licznych wyzwaniach, ale również sukcesach, rozmawiamy m.in. z mec. Radosławem Kwaśnickim z kancelarii RKKW. Piszemy także o  tzw. rabatach covidowych oraz polskim języku prawniczym. Brzmi ciekawie? Zamów i poznaj pracę zdalną z zupełnie innej strony.

Zamów magazyn

O magazynie:

Marketing Prawniczy to ekskluzywny Magazyn dla prawników.
Dowiedz się WIĘCEJ.
Pracuj EFEKTYWNIEJ.

Misją Magazynu jest dostarczanie merytorycznych treści w wysokiej jakości, autorskiej oprawie graficznej. W Magazynie znajdziesz artykuły z zakresu marketingu prawniczego, sprzedaży usług, legaltech, zarządzania pracą kancelarii i personal brandingu. Na łamach Magazynu rozmawiamy także z najciekawszymi przedstawicielami branży prawnej w naszym kraju.

Bądź na bieżąco. Czytaj Magazyn i nie pozwól, aby ta unikalna wiedza ominęła właśnie Ciebie.

Prenumerata magazynu
„Marketing Prawniczy”
już za 135zł *

Zamów prenumeratę

W skład prenumeraty 2020 wchodzi nr 3, nr 4 i nr 5 Magazynu. Cena nie obejmuje wysyłki magazynów.

Archiwum:

Marketing Prawniczy #3

Marzec, 2020

Jak będzie wyglądała przyszłość branży prawniczej zgodnie z przewidywaniami prof. Richarda Susskinda? Jakie nowe brandy prawnicze rozgościły się na polskim rynku? Jak przygotować dobrą notkę osobową? Czy wszystkie kolory identyfikacji wizualnej są przyjazne kancelariom? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznasz dzięki lekturze trzeciego numeru Magazynu. Pozwól naszej uroczej żyrafie ozdobić Twoją kancelarię i sięgnij jeszcze wyżej.

Zamów magazyn

Marketing Prawniczy #2

Październik, 2019

Marketing Prawniczy vol. 2 zaskakuje nie tylko oprawą graficzną, ale przede wszystkim - ilością specjalistycznego mięsa. Tego numeru nie przeczytasz w jeden wieczór. Każdy artykuł wymaga skupienia, zastanowienia się… i wdrożenia działań. W środku m.in. wywiad z mec. Marcinem Marutą, kilka słów o sygnaturze e-mail prawnika i dobrym elevator pitch. Nie bądź okładkową papugą. Czytaj Magazyn i pielęgnuj własne opinie.

Zamów magazyn

Marketing Prawniczy #1

Marzec, 2019

Debiut i absolutna nowość na polskim rynku. Jedyny Magazyn poświęcony w całości branży prawnej - sprzedaży usług, marketingowi, legal-tech. W środku m.in. wywiad z mec. Adamem Strażeckim, kilka słów o tym, co tak naprawdę sprzedają prawnicy i komentarz do naszego Raportu stron internetowych 100 wiodących polskich kancelarii.

Numer niedostępny
Oferta partnerska dla firm

Publikacja w Magazynie daje także możliwość dotarcia do branży prawnej partnerom zewnętrznym. To znakomita okazja do prezentacji swojej marki klientom premium. Odbiorcami Magazynu są m.in. partnerzy zarządzający wiodących polskich kancelarii, firmy prawnicze, prawnicy in-house, jak również adwokaci i radcowie, prowadzący własne praktyki.

Nasi Czytelnicy poszukują wysokiej jakości usług i produktów. Jeśli Twoje wartości są spójne z naszymi, sprawdźmy, jak wiele możemy razem zdziałać. Napisz do nas.

Marcin Tomczak
redaktor naczelny
mt@tomczak-stanislawski.pl
+48 788 888 827