Magazyn | Marketing Prawniczy – portal nowoczesnych prawników i kancelarii

Marketing Prawniczy

Magazyn w wersji papierowej dla nowoczesnych prawników

Zamów magazyn

O magazynie:

Marketing Prawniczy to ekskluzywny Magazyn dla prawników.
Dowiedz się WIĘCEJ.
Pracuj EFEKTYWNIEJ.

Misją Magazynu jest dostarczanie merytorycznych treści w wysokiej jakości, autorskiej oprawie graficznej. W Magazynie znajdziesz artykuły z zakresu marketingu prawniczego, sprzedaży usług, legaltech, zarządzania pracą kancelarii i personal brandingu. Na łamach Magazynu rozmawiamy także z najciekawszymi przedstawicielami branży prawnej w naszym kraju.

Bądź na bieżąco. Czytaj Magazyn i nie pozwól, aby ta unikalna wiedza ominęła właśnie Ciebie.

Marketing Prawniczy #7

Październik, 2021

Czy warto realizować swoją wizję kancelarii, nawet gdy bardzo różni się od tego, co robi konkurencja? Jak prawnik powinien nazywać swoje usługi i dlaczego sprzedaż „prawa, podatków i księgowości” to zwykle nie jest dobry pomysł? Na co zwrócić uwagę, aby treści na kancelaryjnej WWW lub w social mediach czarowały odbiorców i przyciągały ich uwagę? O tym wszystkim piszemy w 7. numerze Magazynu Marketing Prawniczy. To prawdziwa bomba merytoryczna i idealna lektura na nadchodzące miesiące. Wykorzystaj czas jesiennej pluchy na poszerzanie wiedzy, która przyczyni się do świadomego rozwoju Twojej kancelarii!

Zamów magazyn

Prenumerata magazynu
„Marketing Prawniczy”
już za 199zł *

Zamów prenumeratę

W skład prenumeraty 2022 wchodzi nr 9, nr 10 i nr 11 Magazynu. Cena obejmuje trzykrotną wysyłkę magazynów.


Zamów firmową
prenumeratę

W skład firmowej prenumeraty 2022 wchodzi nr 9, 10 i 11 Magazynu, każdy w liczbie 3 szt. Cena obejmuje trzykrotną wysyłkę magazynów.

Pięciopak - dla ambitnych

Jedyny pięciopak, po którym możesz prowadzić…
… swoją kancelarię jeszcze lepiej! 🙂

Skorzystaj z wyjątkowej propozycji dla głodnych wiedzy prawników i kup gotowy zestaw pięciu numerów Magazynu Marketing Prawniczy! W zestawie znajdziesz numery: trzeci, czwarty, piąty, szósty i siódmy za jedyne 245 zł. To blisko 360 stron praktycznej wiedzy, którą wykorzystasz w marketingu i biznesowym rozwoju swojej kancelarii. Kup pięć numerów łącznie, oszczędzaj i zdobądź wiedzę, na którą zasługuje Twoja kancelaria!

Zamów pięciopak

Archiwum:

Marketing Prawniczy #6

Maj, 2021

Jakie zmiany zaszły w branży prawnej w dobie pandemii? Jak wygląda rynek kancelarii, które rozwinęły się szczególnie, czyli butików restrukturyzacyjnych? Na co warto zwrócić uwagę, poszukując (dobrych!) pracowników i czy strona internetowa kancelarii na pewno ma tylko jedną… stronę główną? Tego wszystkiego dowiesz się z szóstego numeru Magazynu Marketing Prawniczy! To wiosenny, kolorowy numer, przepełniony jak zwykle praktyczną i możliwą do wdrożenia wiedzą. Świat obudził się już z zimowego snu, a powoli budzi się także z tego pandemicznego. Wykorzystaj wiedzę z Magazynu, obudź też swój prawniczy biznes i pozwól mu rozkwitnąć!

Zamów magazyn

Marketing Prawniczy #5

Grudzień, 2020

Ten numer jest wyjątkowy - nie tylko ze względu na fakt, że to ostatnie wydanie w 2020 r. To numer przepełniony praktyczną wiedzą i mięsistymi artykułami na temat m.in. biznesowej roli podcastów jako jednej z form content marketingu, feminatywów w branży prawnej i real time marketingu. W środku znajdziesz też wywiady z przedstawicielami branży, którzy wyróżniają się nieszablonowym działaniem i nowoczesnym podejściem do prawniczego biznesu. Okładkę poświęciliśmy natomiast sile prawniczek, których głos w branży, do niedawna zdominowanej przez mężczyzn, jest coraz bardziej słyszalny. To numer, który zdecydowanie powinien znaleźć się w kolekcji Twojej kancelarii.

Zamów magazyn

Marketing Prawniczy #4

Wrzesień, 2020

Pandemia zaskoczyła wszystkich - prawników również. Konieczność szybkiego wdrożenia się w pracę zdalną, zamknięcie sądów, ograniczenie spotkań z klientami... Wyzwań było - i nadal jest - sporo. Cały czwarty numer Magazynu poświęciliśmy więc właśnie pracy zdalnej. Wyjaśniamy, dlaczego do pracy zdalnej nie warto zniechęcać się zbyt szybko. Podpowiadamy, jak radzić sobie w domowych warunkach. O licznych wyzwaniach, ale również sukcesach, rozmawiamy m.in. z mec. Radosławem Kwaśnickim z kancelarii RKKW. Piszemy także o  tzw. rabatach covidowych oraz polskim języku prawniczym. Brzmi ciekawie? Zamów i poznaj pracę zdalną z zupełnie innej strony.

Zamów magazyn

Marketing Prawniczy #3

Marzec, 2020

Jak będzie wyglądała przyszłość branży prawniczej zgodnie z przewidywaniami prof. Richarda Susskinda? Jakie nowe brandy prawnicze rozgościły się na polskim rynku? Jak przygotować dobrą notkę osobową? Czy wszystkie kolory identyfikacji wizualnej są przyjazne kancelariom? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznasz dzięki lekturze trzeciego numeru Magazynu. Pozwól naszej uroczej żyrafie ozdobić Twoją kancelarię i sięgnij jeszcze wyżej.

Zamów magazyn

Marketing Prawniczy #2

Październik, 2019

Marketing Prawniczy vol. 2 zaskakuje nie tylko oprawą graficzną, ale przede wszystkim - ilością specjalistycznego mięsa. Tego numeru nie przeczytasz w jeden wieczór. Każdy artykuł wymaga skupienia, zastanowienia się… i wdrożenia działań. W środku m.in. wywiad z mec. Marcinem Marutą, kilka słów o sygnaturze e-mail prawnika i dobrym elevator pitch. Nie bądź okładkową papugą. Czytaj Magazyn i pielęgnuj własne opinie.

Numer niedostępny

Marketing Prawniczy #1

Marzec, 2019

Debiut i absolutna nowość na polskim rynku. Jedyny Magazyn poświęcony w całości branży prawnej - sprzedaży usług, marketingowi, legal-tech. W środku m.in. wywiad z mec. Adamem Strażeckim, kilka słów o tym, co tak naprawdę sprzedają prawnicy i komentarz do naszego Raportu stron internetowych 100 wiodących polskich kancelarii.

Numer niedostępny
Oferta partnerska dla firm

Publikacja w Magazynie daje także możliwość dotarcia do branży prawnej partnerom zewnętrznym. To znakomita okazja do prezentacji swojej marki klientom premium. Odbiorcami Magazynu są m.in. partnerzy zarządzający wiodących polskich kancelarii, firmy prawnicze, prawnicy in-house, jak również adwokaci i radcowie, prowadzący własne praktyki.

Nasi Czytelnicy poszukują wysokiej jakości usług i produktów. Jeśli Twoje wartości są spójne z naszymi, sprawdźmy, jak wiele możemy razem zdziałać. Napisz do nas.

Marcin Tomczak
redaktor naczelny
mt@tomczak-stanislawski.pl
+48 788 888 827