Magazyn | Marketing Prawniczy – portal nowoczesnych prawników i kancelarii

Magazyn Prawniczy

Drukowany Magazyn nowoczesnych prawników by TOMCZAK STANISŁAWSKI

Zamów magazyn

O magazynie:

Magazyn Prawniczy to ekskluzywne czasopismo dla prawników.
Dowiedz się WIĘCEJ.
Pracuj EFEKTYWNIEJ.
Postaw na ROZWÓJ.

Misją Magazynu jest dostarczanie merytorycznych treści w wysokiej jakości, autorskiej oprawie graficznej. Na jego łamach znajdziesz artykuły spod pióra najciekawszych przedstawicieli branży prawnej w naszym kraju oraz teksty specjalistów z wielu dziedzin. To miejsce, gdzie prawo styka się z marketingiem, biznesem, designem czy technologią.

Czerp inspiracje i bądź na bieżąco. Czytaj Magazyn i nie pozwól, aby ta unikalna wiedza ominęła właśnie Ciebie.

Masz wątpliwości czy Magazyn jest dla Ciebie? Nasze czasopismo tworzymy z myślą o:

  • Prawnikach — adwokatach, radcach prawnych, prawnikach in-house
  • Doradcach podatkowych
  • Aplikantach i studentach
  • Pracownikach back office kancelarii, osobach odpowiedzialnych za marketing, zarządzanie czy HR

Nie ma znaczenia czy na co dzień zarządzasz kancelarią, czy pracujesz merytorycznie. W jakim jesteś wieku i jakie jest Twoje doświadczenie. Czy zajmujesz się prawem dla wielkich korporacji, czy startupów. Jeśli chcesz się rozwijać i nie stać w miejscu Magazyn Prawniczy to pismo właśnie dla Ciebie.

Magazyn Prawniczy #12

Klucz do sukcesu kancelarii? Oczywiście – ludzie. Dwunasty numer Magazynu Prawniczego postanowiliśmy niemal w całości poświęcić tematyce HR. Dowiesz się z niego m.in. jak zwiększyć szanse na rekrutacyjny perfect match, jak rozwinąć komunikację wewnętrzną, aby osiągnąć poziom mistrzowski oraz jak tworzyć skuteczne treści, które przyciągną do Twojej organizacji najlepsze talenty – a to dopiero początek! Inspiracji doda Ci wywiad Marcina Tomczaka z Jolantą Nowakowską-Zimoch oraz Tomaszem Korczyńskim z Greenberg Traurig, a także tekst Macieja Makselona o inkluzywności języka polskiego. Magdalena Raniszewska z kancelarii RBR napisała dla nas o sztucznej inteligencji w HR, Adam Sornek o niezwykle istotnym temacie zdrowia psychicznego prawnika, a Joanna Lubecka – podzieliła się kolejnymi tajnikami skutecznej wyceny usług kancelarii. Ten jeszcze ciepły numer aż kipi wiedzą. Nie zwlekaj, zamów już teraz!

+
1
-
69
Zamów
magazyn

Prenumerata
„Magazynu Prawniczego”
już za 159zł *

Zamów
prenumeratę

W skład prenumeraty 2023 wchodzi nr 11 i nr 12 Magazynu. Cena obejmuje dwukrotną wysyłkę magazynów.

Zamów firmową
prenumeratę

W skład firmowej prenumeraty 2023 wchodzi nr 11 i 12 Magazynu, każdy w liczbie 3 szt. Cena obejmuje dwukrotną wysyłkę magazynów.

Kolekcja – dla koneserów marketingu

Na scenę wkracza Magazyn Prawniczy, tym samym jego starszy brat, Marketing Prawniczy musi usunąć się w cień. Numer dziewiąty był jego ostatnim wydaniem. Czujesz nostalgię na myśl o pożegnaniu z Marketingiem Prawniczym? Skorzystaj z okazji i sięgnij o wyjątkową kolekcję aż siedmiu numerów Magazynu Marketing Prawniczy!

W kolekcji znajdziesz numery: trzeci, czwarty, piąty, szósty, siódmy, ósmy i dziewiąty za jedyne 349 zł (wraz z wysyłką). To blisko 470 stron praktycznej wiedzy, którą wykorzystasz w marketingu i biznesowym rozwoju swojej kancelarii. Kup siedem numerów łącznie, oszczędzaj i zdobądź wiedzę, na którą zasługuje Twoja kancelaria!

Zamów kolekcję

Archiwum:

Magazyn Prawniczy #11

Sztuczna inteligencja – to najgorętszy temat ostatnich miesięcy. Nie mogło go więc  zabraknąć go w 11. numerze Magazyn Prawniczego. Zainspiruj się i sprawdź, w jakich czynnościach może zastąpić Cię technologia. A jeśli bardziej niż sztuczna inteligencja interesuje Cię business development, temat przemian pokoleniowych, HR i marketing – również mamy propozycje dla Ciebie. W tym numerze Marcin Tomczak rozmawia z Ewą Rutkowską i Pauliną Kieszkowską-Knapik, wspólniczkami KRK Kieszkowska, Rutkowska, Kolasiński oraz młodszymi stażem przedstawicielkami zespołu kancelarii. Gościnne artykuły przygotowali dla nas Joanna Lubecka (wycena usług prawnych), Adam Sornek (zdrowie psychiczne prawnika) oraz Tomasz Palak (AI kontra prawo). Oprócz tego w tym numerze poczytasz o kluczowym w marketingu modelu AIDA, SEO, koncepcji przywództwa służebnego, a także poznasz sposób patrzenia na biznes z perspektywy kancelarii działającej na terenie Polski, Czech i Słowacji. To ponad 100 stron wiedzy mięsistej jak rozkwitające wiosną pąki drzew. Nie zwlekaj i zamów już teraz!

+
1
-
69
Zamów
magazyn

Magazyn Prawniczy

Nadszedł czas na zmiany. Magazyn Marketing Prawniczy zmienił się w Magazyn Prawniczy – po prostu. Od dawna przecież nie pisaliśmy już wyłącznie o marketingu. Nie zmieniło się jedno: nadal jest merytorycznie i ciekawie. To wydanie jest jednak wyjątkowe z jeszcze jednego powodu. Jego premiera zbiega się z 10-leciem istnienia agencji Tomczak Stanisławski Marketing. Stąd czerwona, odświętna okładka! Ale... nie oceniajmy Magazynu (wyłącznie) po okładce. W środku znajdziesz m.in. wywiad z Tomkiem Palakiem – o prawniczym życiu i prawniczym marketingu. Felietony napisali dla nas również Joanna Lubecka, Marcin Maruta i Adam Sornek. Oprócz tego stały skład redakcyjny podzielił się wiedzą m.in. o trudnej sztuce komunikacji, analityce, stronach WWW, legal designie, zwinnym zarządzaniu… i wielu innych tematach, z którymi nowoczesny prawnik musi być na bieżąco. Bądź i Ty!

+
1
-
69
Zamów
magazyn

Marketing Prawniczy #9

Dziewiąty numer Magazynu Marketing Prawniczy pozwoli Ci inaczej spojrzeć na branżę prawną. W szczerym wywiadzie mec. Dariusz Kwiatkowski wyznaje, że wszystkich klientów ma z Internetu, a prowadzenie kancelarii to biznes jak każdy inny – liczą tu się tu efekty… a czasem także znajomości. W tym numerze przeczytasz też o employer brandingu, mowie ciała (tak ważnej w postpandemicznej rzeczywistości!) oraz zarządzaniu kryzysem wizerunkowym kancelarii. Dowiesz się także, jak zaimponować klientowi premium i przekonać go, aby skorzystał z Twoich usług. A jeśli klienci premium nie są Twoim targetem – na pewno spodoba Ci się artykuł o tym, czy prawnikowi wypada dojeżdżać do pracy… rowerem. Kup dziewiąty numer Magazynu i przekonaj się, że w pozornie stabilnej i konserwatywnej branży prawnej nie wszystko jest czarno-białe.

+
1
-
69
Zamów
magazyn

Marketing Prawniczy #8

Ósmy numer Magazynu Marketing Prawniczy jest wyjątkowy – nie tylko dlatego, że to ostatni numer w 2021 r. To numer, który otwiera niezwykle poruszający i szczery wywiad – z adwokatką Magdaleną Korol. Magda opowiada o roli umiejętności miękkich w biznesie, godzeniu życiowych ról, zdalnym zarządzaniu kancelarią oraz niespodziewanej konieczności tworzenia nowej organizacji z małym dzieckiem u boku. A pozostając w temacie tworzenia organizacji – jest to niemożliwe bez odpowiednich ludzi. Dlatego tematem przewodnim ósmego numeru Magazynu jest Employer Branding. Piszemy o tym, jak można realizować działania tego typu także w mniejszej kancelarii. Wyjaśniamy, dlaczego powinieneś pozwolić swojemu zespołowi na budowanie marek osobistych i jak możesz to zrobić przy pomocy social mediów. Nie ignoruj roli Employer Brandingu, bo konkurencja z chęcią przejmie kandydatów, na których Ci zależy. Kup ósmy numer naszego Magazynu i złap inspirację!

+
1
-
49
Zamów
magazyn

Marketing Prawniczy #7

Czy warto realizować swoją wizję kancelarii, nawet gdy bardzo różni się od tego, co robi konkurencja? Jak prawnik powinien nazywać swoje usługi i dlaczego sprzedaż „prawa, podatków i księgowości” to zwykle nie jest dobry pomysł? Na co zwrócić uwagę, aby treści na kancelaryjnej WWW lub w social mediach czarowały odbiorców i przyciągały ich uwagę? O tym wszystkim piszemy w 7. numerze Magazynu Marketing Prawniczy. To prawdziwa bomba merytoryczna i idealna lektura na nadchodzące miesiące. Wykorzystaj czas jesiennej pluchy na poszerzanie wiedzy, która przyczyni się do świadomego rozwoju Twojej kancelarii!

+
1
-
49
Zamów
magazyn

Marketing Prawniczy #6

Jakie zmiany zaszły w branży prawnej w dobie pandemii? Jak wygląda rynek kancelarii, które rozwinęły się szczególnie, czyli butików restrukturyzacyjnych? Na co warto zwrócić uwagę, poszukując (dobrych!) pracowników i czy strona internetowa kancelarii na pewno ma tylko jedną… stronę główną? Tego wszystkiego dowiesz się z szóstego numeru Magazynu Marketing Prawniczy! To wiosenny, kolorowy numer, przepełniony jak zwykle praktyczną i możliwą do wdrożenia wiedzą. Świat obudził się już z zimowego snu, a powoli budzi się także z tego pandemicznego. Wykorzystaj wiedzę z Magazynu, obudź też swój prawniczy biznes i pozwól mu rozkwitnąć!

+
1
-
49
Zamów
magazyn

Marketing Prawniczy #5

Ten numer jest wyjątkowy - nie tylko ze względu na fakt, że to ostatnie wydanie w 2020 r. To numer przepełniony praktyczną wiedzą i mięsistymi artykułami na temat m.in. biznesowej roli podcastów jako jednej z form content marketingu, feminatywów w branży prawnej i real time marketingu. W środku znajdziesz też wywiady z przedstawicielami branży, którzy wyróżniają się nieszablonowym działaniem i nowoczesnym podejściem do prawniczego biznesu. Okładkę poświęciliśmy natomiast sile prawniczek, których głos w branży, do niedawna zdominowanej przez mężczyzn, jest coraz bardziej słyszalny. To numer, który zdecydowanie powinien znaleźć się w kolekcji Twojej kancelarii.

+
1
-
49
Zamów
magazyn

Marketing Prawniczy #4

Pandemia zaskoczyła wszystkich - prawników również. Konieczność szybkiego wdrożenia się w pracę zdalną, zamknięcie sądów, ograniczenie spotkań z klientami... Wyzwań było - i nadal jest - sporo. Cały czwarty numer Magazynu poświęciliśmy więc właśnie pracy zdalnej. Wyjaśniamy, dlaczego do pracy zdalnej nie warto zniechęcać się zbyt szybko. Podpowiadamy, jak radzić sobie w domowych warunkach. O licznych wyzwaniach, ale również sukcesach, rozmawiamy m.in. z mec. Radosławem Kwaśnickim z kancelarii RKKW. Piszemy także o  tzw. rabatach covidowych oraz polskim języku prawniczym. Brzmi ciekawie? Zamów i poznaj pracę zdalną z zupełnie innej strony.

+
1
-
49
Zamów
magazyn

Marketing Prawniczy #3

Jak będzie wyglądała przyszłość branży prawniczej zgodnie z przewidywaniami prof. Richarda Susskinda? Jakie nowe brandy prawnicze rozgościły się na polskim rynku? Jak przygotować dobrą notkę osobową? Czy wszystkie kolory identyfikacji wizualnej są przyjazne kancelariom? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznasz dzięki lekturze trzeciego numeru Magazynu. Pozwól naszej uroczej żyrafie ozdobić Twoją kancelarię i sięgnij jeszcze wyżej.

+
1
-
49
Zamów
magazyn

Marketing Prawniczy #2

Marketing Prawniczy vol. 2 zaskakuje nie tylko oprawą graficzną, ale przede wszystkim - ilością specjalistycznego mięsa. Tego numeru nie przeczytasz w jeden wieczór. Każdy artykuł wymaga skupienia, zastanowienia się… i wdrożenia działań. W środku m.in. wywiad z mec. Marcinem Marutą, kilka słów o sygnaturze e-mail prawnika i dobrym elevator pitch. Nie bądź okładkową papugą. Czytaj Magazyn i pielęgnuj własne opinie.

Numer niedostępny

Marketing Prawniczy #1

Debiut i absolutna nowość na polskim rynku. Jedyny Magazyn poświęcony w całości branży prawnej - sprzedaży usług, marketingowi, legal-tech. W środku m.in. wywiad z mec. Adamem Strażeckim, kilka słów o tym, co tak naprawdę sprzedają prawnicy i komentarz do naszego Raportu stron internetowych 100 wiodących polskich kancelarii.

Numer niedostępny
Oferta partnerska dla firm

Publikacja w Magazynie daje także możliwość dotarcia do branży prawnej partnerom zewnętrznym. To znakomita okazja do prezentacji swojej marki klientom premium. Odbiorcami Magazynu są m.in. partnerzy zarządzający wiodących polskich kancelarii, firmy prawnicze, prawnicy in-house, jak również adwokaci i radcowie, prowadzący własne praktyki.

Nasi Czytelnicy poszukują wysokiej jakości usług i produktów. Jeśli Twoje wartości są spójne z naszymi, sprawdźmy, jak wiele możemy razem zdziałać. Napisz do nas.

Marcin Tomczak
redaktor naczelny
mt@tomczak-stanislawski.pl
+48 788 888 827


Chcesz być z nami
na bieżąco?
Subskrybuj nas