Tomczak Stanisławski on Tour po raz drugi

23.08.2018    /    1 Komentarz    /    Emilia Kołsut

Po zeszłorocznym sukcesie cyklu spotkań Tomczak Stanisławski on Tour, zapadła decyzja – ruszamy w drogę po raz drugi. Już we wrześniu ekipa Tomczak Stanisławski Marketing ponownie pokona trasę, w trakcie której podzieli się z prawnikami i pasjonatami marketingu prawniczego swoją wiedzą i doświadczeniem. Odwiedzimy 5 miast – Berlin, Wrocław, Katowice, Warszawę oraz Poznań. Czy może być lepsza okazja do poszerzenia swojej wiedzy, naładowania pozytywną energią i wkroczenia z impetem w kolejny sezon pełen pracy? Mamy nadzieję przekonać Was, że nie!

Dlaczego warto wziąć udział w Tomczak Stanisławski on Tour?

Tomczak Stanisławski on Tour to kameralne spotkania, przebiegające w luźnej, niezobowiązującej atmosferze, w trakcie których rozmawiamy o marketingu prawniczym i sprzedaży usług prawniczych. Aby wziąć w nich udział, nie musisz nigdzie jechać – tym razem to my przyjedziemy do Ciebie. Jest to jedyna okazja, aby w całkowicie nieformalnych okolicznościach podyskutować o marketingu prawniczym, nawiązać nowe znajomości i przy okazji poszerzyć swoją wiedzę. W tym roku w trakcie spotkań z cyklu Tomczak Stanisławski on Tour wygłosimy trzy interesujące prelekcje:

  • Nowości marketingowe 2018 i trendy na 2019 – Marcin Tomczak
  • Wizytówki i strona www to nie wszystko – 10 najważniejszych narzędzi w marketingu prawniczym 2018 – Jacek Stanisławski
  • Jak się wyróżnić sprzedając usługi kancelarii prawnych? – Arkadiusz Chludziński

Każde z wystąpień potrwa ok. 20 minut. Po prelekcjach odpowiemy na pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące prowadzenia działań marketingowych w kancelarii. W trakcie Tomczak Stanisławski on Tour jesteśmy całkowicie do Twojej dyspozycji.
Na naszych berlińskich gości czekają dwie prelekcje, przygotowane przez Marcina Tomczaka i Jacka Stanisławskiego. Nic straconego – trzecią zastąpimy ciekawą dyskusją i czasem miło spędzonym przy kawie/piwie/winie – do wyboru!

Tomczak Stanisławski on Tour – jak, gdzie, kiedy?

Bilety można w wygodny sposób nabyć na stronie Evenea.pl. Nie warto czekać do ostatniej chwili – zaletą spotkań z cyklu Tomczak Stanisławski on Tour jest ich kameralność. W każdym z miast przewidujemy miejsca dla około 30 osób.

Zapraszamy wszystkich adwokatów i radców prawnych zainteresowanych tematyką marketingu prawniczego. Zapraszamy również przedstawicieli działów marketingowych w kancelariach i firmach z branży prawnej. Jesteśmy przekonani, że każdy wyniesie ze spotkania coś dla siebie… i swojej firmy.

Zarezerwuj miejsce – koszt to tylko 39 zł netto.

Berlin – 24.09.2018 r. – zarezerwuj miejsce
Wrocław – 25.09.2018 r. – zarezerwuj miejsce
Katowice – 26.09.2018 r. – zarezerwuj miejsce
Warszawa- 27.09.2018 r. – zarezerwuj miejsce
Poznań – 28.09.2018 r. – zarezerwuj miejsce

Cena biletu uprawniającego do wstępu na spotkanie, obejmuje również drinka, piwo, kawę lub cokolwiek innego, co uprzyjemni Ci uczestniczenie w prelekcjach i dyskusji.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal MarketingPrawniczy.com.

Do zobaczenia niedługo – w Twoim mieście!

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Powiązane artykuły

Komentarze (1)

  1. Agata Gałaś 26/08/2018 at 23:16

    Wydarzenie cieszyłoby się wzięciem również w Toruniu, UMK wydało na rynek pracy pokaźną ilość prawników! 🙂

Dodaj komentarz

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*