Jak zwiększyć sprzedaż usług kancelarii prawnej?

13.09.2018    /    Emilia Kołsut

Na rynku prawniczym panuje ogromna konkurencja. Prognozy są niestety takie, że będzie jeszcze większa – mury największych ośrodków naukowych w Polce rocznie opuszcza kilkuset absolwentów prawa.

Każda nowoczesna kancelaria powinna zatem mieć świadomość, że samo świadczenie usług prawniczych wysokiej jakości to niestety za mało. Receptą na sukces jest ich efektywna sprzedaż.

W trakcie tegorocznego cyklu spotkań Tomczak Stanisławski on Tour poruszymy ten trudny temat. Arkadiusz Chludziński, Konsultant i Trener Sandler Training Polska, przygotował wyjątkowe wystąpienie pod tytułem „Jak się wyróżnić sprzedając usługi kancelarii prawnych?”

W trakcie prelekcji Arek podzieli się swoim ponad 10-letnim doświadczeniem zdobytym w trakcie prowadzenia działań Business Development. Opowie o tym jak ważne jest wyróżnianie się na polu sprzedaży usług prawniczych i wyjaśni dlaczego sprzedawanie w sposób inny niż konkurencja może okazać się dla nowoczesnego prawnika kluczem do sukcesu. Podpowie również jakie działania może podjąć kancelaria, aby sprzedaż jej usług wyróżniała się na tle konkurencji, a w konsekwencji stała się bardziej efektywna. 

Wystąpienia Arka można będzie posłuchać w 3 miastach:

25.09.2018 r. – we Wrocławiu – zarezerwuj miejsce
26.09.2018 r. – w Katowicach – zarezerwuj miejsce
27.09.2018 r. – w Warszawie – zarezerwuj miejsce

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach z cyklu Tomczak Stanisławski on Tour.

Mamy nadzieję, że wystąpienie Arka pomoże nowoczesnym kancelariom znaleźć swoją drogę w sprzedaży usług prawniczych, a w rezultacie – sprzedawać swoje usługi skuteczniej. 

Bilety w cenie 39 zł netto, obejmujące również filiżankę kawy, kufel piwa lub lampkę wina, wciąż są dostępne.

Nie czekaj i zarezerwuj swoje miejsce! 

Do zobaczenia!

Zdjęcie: www.arkadiuszchludzinski.pl

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Powiązane artykuły

Brak komentarzy

Bądź pierwsza albo pierwszy, żeby skomentować. Bądź sobą.

Dodaj komentarz

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*