5 powodów, dla których warto być na LEGAL MARKET DAY 2019!

08.01.2019    /    Emilia Kołsut

Kolejna edycja największej w Polsce konferencji dla prawników – LEGAL MARKET DAY – odbędzie się już 8 marca w Warszawie. Czas ucieka! Tylko do końca stycznia bilety można nabyć w niższej cenie. Wszystkim nieprzekonanym, przedstawiamy 5 powodów, dla których warto dołączyć do nas już teraz. 

1. Aż 14 (!) prelekcji. Wystąpią m.in. dr Tomasz Piekot, dr Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz, Marcin Maruta, dr Barbara Jelonek-Jarco, Arkadiusz Chludziński, Marcin Tomczak i Jacek Stanisławski. Czekają również dwie prelekcje przygotowane przez zagranicznych mówców – Richa Dibbinsa z Conscious Solutions (największej agencji marketingu prawniczego w Wielkiej Brytanii) oraz Idana Nishlisa z Nishlis Legal Marketing.

W tym roku – po raz pierwszy w historii LEGAL MARKET DAY – uczestnicy będą mogli wziąć udział we wszystkich 14 prelekcjach. Panele nie będą odbywały się już w tym samym czasie. Oznacza to dwa razy więcej prelekcji.. w tej samej cenie!

2. Unikalna tematyka wystąpień. Oficjalną agendę opublikujemy już niedługo. Potrzymamy Was jeszcze chwilę w niepewności, ale już teraz możemy zdradzić, że uczestnicy będą mogli dowiedzieć się wielu nowych rzeczy na tematy takie jak employer branding, komunikacja prawnika z klientem oraz rola kobiety w biznesie.

Brzmi ciekawie? Zapraszamy do śledzenia naszych social mediów – już niedługo na Facebooku, Linkedinie i Twitterze odkryjemy wszystkie karty!

3. Tłumaczenia symultaniczne. W tym roku zasięg LEGAL MARKET DAY znacznie wykroczy poza granice Polski. Aby zagraniczni goście w pełni zrozumieli prelekcje polskie, a goście z Polski – zagraniczne, dostępne będą tłumaczenia symultaniczne z języka polskiego na angielski i odwrotnie. Tłumaczone będzie każde wystąpienie.

4. Międzynarodowy networking.  W nawiązaniu do międzynarodowego zasięgu LEGAL MARKET DAY 2019 – konferencja będzie świetną okazją do nawiązania znajomości i porozmawiania z zagranicznymi prawnikami. Dostępne będą specjalne stoliki networkingowe, przy których w spokoju można będzie podyskutować i wymienić się kontaktami. Znajomości nawiązane na branżowych eventach zaprocentowały już nie raz. Warto dać swojej kancelarii szanse na dodatkowy rozwój!

5. Wyjątkowa atmosfera. To już szósta (!) edycja LEGAL MARKET DAY. Uczestnicy i prelegenci  z lat poprzednich, jednogłośnie potwierdzają, że jest to wydarzenie inne niż pozostałe konferencje prawnicze. Atmosfera i sesje networkingowe sprzyjają nawiązywaniu nowych znajomości, a prelekcje są konkretne i naszpikowane merytoryczną wiedzą. Uwagę uczestników zwróciła również dbałość o najmniejsze detale organizacyjne. Na LEGAL MARKET DAY jest po prostu merytorycznie… i sympatycznie. W tym roku przekonaj się o tym na własnej skórze!

Obejrzyj film z LEGAL MARKET DAY 2018.. i dołącz do nas!

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Powiązane artykuły

Brak komentarzy

Bądź pierwsza albo pierwszy, żeby skomentować. Bądź sobą.

Dodaj komentarz

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*