Lawyerist 2019 - najlepsze strony internetowe kancelarii wybrane! | Marketing Prawniczy – portal nowoczesnych prawników i kancelarii

Lawyerist 2019 – najlepsze strony internetowe kancelarii wybrane!

27.03.2019    /    Redakcja MarketingPrawniczy.com

Portal lawyerist.com co roku wybiera 10 najlepszych stron internetowych kancelarii i firm prawniczych. Właśnie ogłoszono tegorocznych laureatów!

W tym roku wyróżnienie otrzymały poniższe witryny:

Twórcy rankingu, przyznając wyróżnienia, wzięli pod uwagę aspekty takie jak m.in. responsywność (w szczególności na urządzeniach mobilnych), zgodność witryny z trendami, funkcjonalność, prędkość ładowania, wrażenia użytkownika i szereg innych obiektywnych i subiektywnych czynników.

W gronie wyróżnionych nie znalazła się żadna strona internetowa kancelarii z Europy. Szkoda! Z pewnością nie oznacza to jednak, że w Europie nie ma ładnych, funkcjonalnych i godnych uwagi stron internetowych kancelarii. Twórcy rankingu podkreślają, że nawet wyróżnione witryny nie są idealne i przedstawiają swoje propozycje ulepszeń. Zdarzały się jednak wyróżniania dla polskich stron poprzednich edycjach Lawyerist, o czym pisaliśmy m.in.  w tym artykule. 

Więcej o wynikach tegorocznego rankingu przeczytacie na portalu Lawyerist.

Jeśli jednak czujecie delikatny niedosyt z powodu faktu, że w rankingu nie znalazła się żadna strona internetowa z Polski, ani nawet z Europy… przypominamy, że nadal możecie pobrać nasz raport Strony internetowe czołowych kancelarii w Polsce. Uwzględniliśmy w nim strony internetowe największych kancelarii w Polsce, bazując na rankingu Rzeczypospolitej z 2018 r. Przebadaliśmy je pod kątem m.in. bezpieczeństwa, komunikacji, zdjęć czy oferowanych for kontaktu. Jeśli jeszcze nie pobrałeś naszego raportu – nic straconego!

Napiszcie koniecznie co Wy sądzicie o wyróżnionych stronach. Czy Waszym zdaniem wyróżnienie w rankingu Lawyerist to faktycznie nadal gwarancja jakości czy może już wyłącznie… prestiżowe wyróżnienie?

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Powiązane artykuły

Brak komentarzy

Bądź pierwsza albo pierwszy, żeby skomentować. Bądź sobą.

Dodaj komentarz

Avatar

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*