LEGAL MARKET DAY 2019 już za nami! Podsumowanie i fotorelacja | Marketing Prawniczy – portal nowoczesnych prawników i kancelarii

LEGAL MARKET DAY 2019 już za nami! Podsumowanie i fotorelacja

12.03.2019    /    1 Komentarz    /    Emilia Kołsut

8 marca br. Centrum Nauki Kopernik zapłonęło od nadmiaru wiedzy i inspiracji! Szósta edycja LEGAL MARKET DAY już za nami. Jak było? Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Wychodzimy z założenia, że podstawą każdej udanej konferencji jest sprawna rejestracja. Uśmiechnięty team LMD2019 witał gości, wręczał identyfikatory i egzemplarze magazynu Marketing Prawniczy.

Po sprawnej rejestracji, konferencję rozpoczął  prof. zw. dr hab. nauk prawnych, adwokat Maciej Gutowski. Następnie wystąpili Marcin Tomczak, Rich Dibbins i Jacek Stanisławski.

prof. zw. dr hab. nauk prawnych, adwokat Maciej Gutowski oraz prowadzący konferencję Maciej Kautz podczas oficjalnego przywitania

Jacek Stanisławski w trakcie wystąpienia „Projektowanie usług kancelarii. Co zrobić, żeby wyróżnić się na rynku?”

Po przerwie kawowej prelekcje wygłosili dr Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz i Idan Nishlis. Odbyła się także debata międzynarodowa, w której udział wzięli Orsolya Görgényi, Tomasz Zalewski, Olga Usenko i Jarmila Hanzalová.

dr Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz w trakcie wystąpienia „Szklany sufit pęka? O sile kobiet w arbitrażu”.

Debata międzynarodowa na temat „Future of Law in the CEE”

W międzyczasie, w studio zorganizowanym pod honorowym patronatem Dziennika Rzeczpospolita, cały czas trwała dyskusja.

Następnie odbyła się przerwa lunchowa i sekcja LEGAL-TECH. Wystąpili  Daniel Halan i Mariusz Kowalski (LEX247, kancelaria Magnusson), przedstawiciel wydawnictwa Wolters Kluwer (Kleos) oraz Wojciech Gołębiowski (Veronym). W strefie EXPO uczestnicy mogli zapoznać się z produktami CasuSoft oraz Advisor247 Legal.

W ostatniej części konferencji prelekcje wygłosili Marcin Maruta, dr Barbara Jelonek-Jarco, dr Tomasz Piekot i Arkadiusz Chludziński.

dr Tomasz Piekot w trakcie wystąpienia „Zamiast mejli pisz listele”

LEGAL MARKET DAY 2019 w liczbach:

  • 15 prelekcji
  • 11 patronów
  •  6 patronów medialnych, w tym honorowy patronat Dziennika Rzeczpospolita
  • 10 partnerów merytorycznych
  • 2 partnerów międzynarodowych
  • 2 partnerów w sekcji EXPO
  • 2 prelegentów w sekcji LEGAL-TECH
  • 3 sesje networkingowe
  • 1 niezapomniane afterparty
  • Ponad setka wspaniałych uczestników!

LEGAL MARKET DAY 2019 – dziękujemy, że byliście z nami!

Wyjątkową atmosferę LEGAL MARKET DAY tworzą przede wszystkim uczestnicy. To dzięki Wam możemy z roku na rok ulepszać konferencję (serdecznie dziękujemy za uzupełnienie ankiet!) i dostosowywać poruszane zagadnienia do potrzeb nowoczesnych kancelarii. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że co roku mamy okazję spotykać się w tak znakomitym gronie!

Podziękowania kierujemy również do wszystkich prelegentów, patronów, w tym medialnych i merytorycznych oraz partnerów, w tym LEGAL-TECH i EXPO. To również dzięki Waszemu wsparciu kolejną edycję konferencji LEGAL MARKET DAY możemy zaliczyć do udanych!

Cały zespół organizatorów LEGAL MARKET DAY 2019 wyraża najszczersze podziękowania… i nieśmiałą nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie!

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Powiązane artykuły

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Avatar

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*