Seminarium o inwestycjach zagranicznych - 12-13 kwietnia 2019 r., Sofia | Marketing Prawniczy – portal nowoczesnych prawników i kancelarii

Seminarium o inwestycjach zagranicznych – 12-13 kwietnia 2019 r., Sofia

27.03.2019    /    Redakcja MarketingPrawniczy.com

Zajmujesz się zawodowo tematem inwestycji zagranicznych i masz ochotę poszerzyć swoją wiedzę w malowniczych okolicznościach bułgarskiej stolicy? 12-13 kwietnia 2019 r. w Sofii odbędzie się wyjątkowe seminarium, poświęcone inwestycjom zagranicznym, w tym również inwestycjom w nieruchomości. 

Seminarium organizuje Międzynarodowa Unia Adwokatów we współpracy z Najwyższą Radą Prawników Bułgarii, Stowarzyszeniem Barów w Sofii i wsparciem RICS Hiszpania. Celem seminarium jest potkanie z bułgarskimi i zagranicznymi prawnikami, współpracującymi z firmami inwestującymi w różnych krajach UE i krajach trzecich. Specjaliści podzielą się swoimi doświadczeniami na temat atrakcyjności inwestycji zagranicznych, a także spotykanych po drodze problemów.

Druga część seminarium poświęcona będzie inwestycjom w nieruchomości. Swoją wiedzą podzielą się prelegenci m.in. z Hiszpanii, Grecji, Brazylii i Bułgarii.

Szczegóły i możliwość rejestracji znajdują się na stronie internetowej wydarzenia. 

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Powiązane artykuły

Brak komentarzy

Bądź pierwsza albo pierwszy, żeby skomentować. Bądź sobą.

Dodaj komentarz

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*