Konferencja Dispute Resolution in M&A transactions - to już dziś! | Marketing Prawniczy – portal nowoczesnych prawników i kancelarii

Konferencja Dispute Resolution in M&A transactions – to już dziś!

23.05.2019    /    Redakcja MarketingPrawniczy.com

To już dziś! W dniach 23-24 maja w Warszawie w  Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN odbywa się wyjątkowa, międzynarodowa konferencja – Dispute Resolutions in M&A transactions. Portal MarketingPrawniczy.com ma ogromną przyjemność być patronem medialnym tego wydarzenia!

W trakcie konferencji zostaną poruszone najważniejsze zagadnienia dotyczące najciekawszych kwestii w sporach arbitrażowych w transakcjach fuzji i przejęć, złożoności transakcji M&A, finansowania sporów (TPF) i strategii biznesowej Belt and Road. Grono mówców jest imponujące!

Dzisiaj i jutro prelekcje wygłoszą:

W programie znajdują się również trzy sesje „case study” oraz panele dyskusyjne. Konferencja odbywa się w całości w języku angielskim.

Konferencję organizują International Chamber of CommerceInternational Chamber of Commerce Polska oraz kancelaria GESSEL. Jeśli zdecydowaliście się na udział, koniecznie podzielcie się wrażeniami w swoich mediach społecznościowych!

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Powiązane artykuły

Brak komentarzy

Bądź pierwsza albo pierwszy, żeby skomentować. Bądź sobą.

Dodaj komentarz

Avatar

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*