Ranking kancelarii prawniczych 2019 Rzeczpospolitej - już dziś poznamy laureatów! | Marketing Prawniczy – portal nowoczesnych prawników i kancelarii

Ranking kancelarii prawniczych 2019 Rzeczpospolitej – już dziś poznamy laureatów!

07.06.2019    /    Emilia Kołsut

Dziennik Rzeczpospolita co roku organizuje ranking kancelarii prawniczych. Tegoroczny ranking to już 17. edycja! To jedno z jedno z najbardziej liczących się w środowisku prawniczym wydarzeń, do którego co roku zgłasza się coraz większa liczba kancelarii.

Zgłoszenia do tegorocznego Rankingu trwały do 12.04.2019 r. Już dziś w trakcie uroczystej Gali poznamy zwycięzców! Transmisję na żywo będzie można obejrzeć o godz. 15.30 na stronie rp.pl. Specjalny dodatek, poświęcony rankingowi, znajdzie się także w poniedziałkowym wydaniu gazety.

W głównej części rankingu wyróżnione zostaną największe polskie firmy prawnicze, wyłonione na podstawie liczby prawników ogółem oraz z uprawnieniami zawodowymi. Ogłoszona zostanie również lista najlepszych prawników w poszczególnych dziedzinach prawa. Oceniane będą dokonania zawodowe kandydatów z 2018 r., a także działalność naukowa, edukacyjna i pro bono. Wyróżnienie otrzyma również kancelaria lub firma, której wiodącą działalnością jest windykacja, odszkodowania lub restrukturyzacja.

Redaktor Naczelny naszego portalu, Marcin Tomczak, wchodził w skład kapituły, która pracowała nad wyborem tegorocznych zwycięzców w jednej z kategorii. Reprezentanci naszego portalu będą również obecni na gali. To jednak nie jedyny związek portalu MarketingPrawniczy.com z Rzeczpospolitą. Na początku bieżącego roku opublikowaliśmy wyjątkowy raport – Strony internetowe czołowych kancelarii w Polsce. Raport przygotowaliśmy na podstawie ubiegłorocznego Rankingu Rzeczpospolitej.

Dodatkowo, w trakcie tegorocznej konferencji LEGAL MARKET DAY, we współpracy z Rzeczpospolitą, zorganizowaliśmy specjalne studio, w którym przez cały czas trwania konferencji toczyły się rozmowy na temat przyszłości zawodu prawnika. Już wkrótce, również w formie raportu, podzielimy się ciekawymi wnioskami, które płynęły z tych rozmów! W raporcie znajdą się odpowiedzi m.in. na pytania o to, jak współcześni prawnicy widzą swój zawód za kilkanaście lat, co należałoby zmienić w edukacji prawniczej i czy roboty faktycznie są zagrożeniem. Darmowy raport będzie do pobrania już we wrześniu.

Za wszystkich uczestników Rankingu trzymamy kciuki. Powodzenia!

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Powiązane artykuły

Brak komentarzy

Bądź pierwsza albo pierwszy, żeby skomentować. Bądź sobą.

Dodaj komentarz

Avatar

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*