Symulator pracy komornika, czyli pieniądze i moralne dylematy | Marketing Prawniczy – portal nowoczesnych prawników i kancelarii

Symulator pracy komornika, czyli pieniądze i moralne dylematy

13.06.2019    /    Emilia Kołsut

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak to by było być komornikiem? Odzyskiwać pieniądze w imię sprawiedliwości, walczyć z uporczywymi dłużnikami i podejmować trudne, etyczne decyzje? Jeśli tak – niedługo będziesz mógł się przekonać! 

Studio Baldur Games pracuje nad grą będącą… symulatorem pracy komornika. Celem w grze Repo Man będzie odzyskanie pieniędzy od dłużników. Nie zabraknie moralnych dylematów, a także… konieczności użycia pięści! Chociaż grę wydaje polskie studio, akcja toczy się w USA. Twórcy zapewniają, że to coś więcej niż rozrywka – gracze staną przed naprawdę trudnymi dylematami.

Gra ukaże się na Steam w przyszłym roku.

Co sądzicie o tego typu symulatorze pracy komornika? Czy ma szansę przyczynić się do zmiany stereotypowego myślenia o tym zawodzie czy może wręcz przeciwnie?

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Powiązane artykuły

Brak komentarzy

Bądź pierwsza albo pierwszy, żeby skomentować. Bądź sobą.

Dodaj komentarz

Avatar

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*