Szkolenie „Marketing i sprzedaż usług doradców podatkowych” - już dziś! | Marketing Prawniczy – portal nowoczesnych prawników i kancelarii

Szkolenie „Marketing i sprzedaż usług doradców podatkowych” – już dziś!

06.06.2019    /    Redakcja MarketingPrawniczy.com

Już dzisiaj Jacek Stanisławski, Marcin Tomczak i Arkadiusz Chludziński przeprowadzą w siedzibie Biura Krajowej Izby Doradców Podatkowych wyjątkowe szkolenie dla doradców podatkowych na temat marketingu i sprzedaży!

To pierwsze tego typu szkolenie zorganizowane przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych. KIDP dostrzega, że wobec rosnącej liczby doradców podatkowych, umiejętności z zakresu marketingu i sprzedaży usług są po prostu niezbędne. Bycie po prostu dobrym doradcą podatkowym to obecnie niestety za mało. Doradcy podatkowi stanowili również liczną grupę uczestników tegorocznej edycji LEGAL MARKET DAY. 

W trakcie szkolenia uczestnicy poznają podstawy działań marketingowych, zarówno z obszaru marketingu internetowego, jak i innych, „klasycznych” form marketingu. Dowiedzą się także jak sprzedawać swoje usługi bez poczucia, że sprzedaż w przypadku usług doradców podatkowych jest czymś niewłaściwym.

Bardzo cieszymy się, że pierwsze szkolenie dla doradców podatkowych o tej tematyce, przeprowadzi właśnie zespół Tomczak Stanisławski Marketing! Do zobaczenia!

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Powiązane artykuły

Brak komentarzy

Bądź pierwsza albo pierwszy, żeby skomentować. Bądź sobą.

Dodaj komentarz

Avatar

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*