Znamy zwycięzców Rankingu kancelarii prawniczych 2019! | Marketing Prawniczy – portal nowoczesnych prawników i kancelarii

Znamy zwycięzców Rankingu kancelarii prawniczych 2019!

10.06.2019    /    Redakcja MarketingPrawniczy.com

W piątek w trakcie uroczystej gali poznaliśmy zwycięzców Rankingu kancelarii prawniczych Rzeczpospolitej 2019. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Do tegorocznej edycji zgłosiło się 318 kancelarii z całej Polski. Kancelarie oceniano w kilku kategoriach, m.in. wybrano kancelarie największe, najbardziej innowacyjne, wyróżniające się zaangażowaniem w działalność pro bono oraz kancelarie, mające najlepsze strony internetowe.

Wśród największych kancelarii nadal na prowadzeniu pozostają Dentons, CMS i DZP. W kategorii innowacji zwycięzcą została kancelaria Dentons za projekt szkoleniowy NextMind. Wyróżnienia otrzymały kancelarie Maruta Wachta oraz P.J. Sowisło & Topolewski. Kancelariami najbardziej zaangażowanymi w działalność pro bono zostały kancelarie Olesiński i Wspólnicy  oraz JPM Adwokaci Janson Pulda Meller.

Zwycięzcą konkursu na najlepszą stronę internetową zostały kancelarie GJW Gramza Jenerowicz i Wspólnicy oraz Henclewski & Wyjatek. W pierwszej dziesiątce znalazły się także aż dwie realizacje firmy Tomczak Stanisławski. Są to strony kancelarii Nowosielski i Partnerzy (miejsce 4) oraz kancelarii Filipiak Babicz (miejsce 8). Konsultowaliśmy również stronę kancelarii Henclewski & Wyjatek. Zgłoszonych do rankingu stron było ponad 150, dlatego wszystkim wyróżnionym należą się szczególne gratulacje!

Umieszczenie w rankingu kategorii „najlepsze strony internetowe” świadczy o tym jak istotnym narzędziem marketingowym jest dla kancelarii strona. To znacznie więcej niż jedynie wizytówka, pełniąca funkcję informacyjną. To miejsce, w którym kancelaria może lepiej pokazać siebie, swój zespół i podejście do rozwiązywania problemów.

O zwycięzcach w pozostałych kategoriach przeczytasz w artykule na stronie Dziennika Rzeczpospolita oraz w specjalnym dodatku – „Ranking Kancelarii Prawniczych 2019”, który możesz kupić również w wersji elektronicznej.

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym!

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Powiązane artykuły

Brak komentarzy

Bądź pierwsza albo pierwszy, żeby skomentować. Bądź sobą.

Dodaj komentarz

Avatar

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*