Międzynarodowa Konferencja “The right to private life in the Cyber Era” - zapraszamy! | Marketing Prawniczy – portal nowoczesnych prawników i kancelarii

Międzynarodowa Konferencja “The right to private life in the Cyber Era” – zapraszamy!

04.07.2019    /    Redakcja MarketingPrawniczy.com

Już 7 lipca w Poznaniu rozpocznie się wyjątkowe wydarzenie – ELSA Law School Poznań on Digital & Privacy Law! Aż przez tydzień studenci z całej Europy uczestniczyć będą w warsztatach i wykładach prowadzonych przez wybitnych specjalistów. W ramach eventu odbędzie się także międzynarodowa konferencja“The right to private life in the Cyber Era”. Portal MarketingPrawniczy.com objął wydarzenie patronatem medialnym! 

ELSA Law School Poznań on Digital & Privacy Law przeznaczona jest głównie dla studentów, jednak jeśli opuściłeś już mury uczelni – nic straconego. W międzynarodowej konferencji  “The right to private life in the Cyber Era” może wziąć udział każda zainteresowana osoba, a sam udział jest bezpłatny. Konferencja odbędzie się już 8 lipca, a poznańskie ORA i OIRP przyznają punkty szkoleniowe za uczestnictwo!

Czego dowiesz się w trakcie? Spójrz tylko  – agenda jest naprawdę obiecująca!

W imieniu własnym oraz Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland serdecznie zapraszamy Was do udziału w konferencji. Udział jest bezpłatny, a zagadnienie prawa od prywatności wobec rozwoju technologii będzie stale nabierało znaczenia.  Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Warto poszerzać swoją wiedzę, tym bardziej, jeśli otrzymujemy taką możliwość zupełnie za darmo. Do zobaczenia!

 

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Powiązane artykuły

Brak komentarzy

Bądź pierwsza albo pierwszy, żeby skomentować. Bądź sobą.

Dodaj komentarz

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*