Ranking The Legal 500 – termin na zgłoszenia mija wkrótce!

18.07.2019    /    1 Komentarz    /    Redakcja MarketingPrawniczy.com

Planujesz zgłoszenie do rankingu The Legal 500? Pamiętaj, że termin zgłoszeń upływa już 12 sierpnia!

Ranking The Legal 500 prezentuje rekomendacje firm oraz prawników z Polski w 20 dziedzinach prawa i branżach. To jeden z najbardziej prestiżowych rankingów prawniczych obecnych aktualnie na rynku. Wyróżnienie uzyskane w The Legal 500 to dla kancelarii ważne narzędzie promocyjne i marketingowe.

The Legal 500 – co warto wiedzieć?

Ranking The Legal rozpoczął funkcjonowanie na rynku usług prawniczych w latach 80. Dzieli się ze względu na obszary geograficzne i specjalizacje. Jego twórcą jest międzynarodowa firma wydawnicza „Legalease”, która – jak nie trudno zgadnąć – specjalizuje się w organizacji prawniczych eventów. Jest m.in. wydawcą poczytnego magazynu „Legal Business”.

Aby wziąć udział w rankingu, kancelaria uzupełnia odpowiednie zgłoszenie. Prezentuje w nim swoje najważniejsze sukcesy z ostatnich 12 miesięcy. Wyspecjalizowani ankieterzy, zatrudnieni przez organizatorów The Legal 500 szczegółowo analizują każde z otrzymanych zgłoszeń, a dodatkowo zwykle rozmawiają również z prawnikami i klientami kancelarii. Co ciekawe, nie istnieją limity co do liczby kontaktów, które możemy podać do klientów w celu potwierdzenia umiejętności prawników. Niezwykle istotne jest jednak odpowiednie przygotowanie się do tego typu rozmowy.

W tym roku termin na zgłoszenie do Rankingu The Legal 500 upływa 12 sierpnia. Jest to termin ostateczny  i dotyczy wszystkich specjalizacji.

Zanim wypełnisz zgłoszenie, obejrzyj webinar!

Zanim zgłosisz swoją kancelarię do rankingu, warto wiedzieć czego możesz się spodziewać.  Przygotuj się i obejrzyj webinar, który rozjaśni wszystkie Twoje wątpliwości. Przeprowadził go  Richard Pinto – specjalista w zakresie rankingów prawniczych, współzałożyciel i CEO Tier One Rankings. Richard wyróżnia się ponad 25-letnim doświadczeniem w zakresie doradztwa branży prawnej i finansowej. Jest także autorem licznych publikacji na ten temat.

Z webinaru dowiesz się m.in.

  • W jaki sposób dokonać zgłoszenia
  • Jak się wyróżnić spośród innych zgłoszeń
  • Na co warto zwrócić szczególną uwagę
  • Jak zebrać wartościowe referencje od Klientów
  • Jakie wymierne korzyści przynosi uczestnictwo w The Legal 500

OBEJRZYJ WEBINAR 

Mamy nadzieję, że uda Ci się uzyskać upragnione wyróżnienie, a wiedza wyniesiona z naszego webinaru – znacznie się do tego przyczyni.

Powodzenia!

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Powiązane artykuły

Komentarze (1)

  1. Avatar

    I like what you guys are usually up too. This type of clever work and reporting!
    Keep up the superb works guys I’ve you guys to blogroll.

Dodaj komentarz

Avatar

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*