
Twoja marka potrzebuje głosu pracowników
15.04.2025
11.10.2019 / Redakcja MarketingPrawniczy.com
Nowy numer Magazynu Marketing Prawniczy nadchodzi! Nawet jeśli nie otrzymałeś go pocztą do rąk własnych – nie szkodzi. Tym razem udostępniamy możliwość zakupu Magazynu. Do sprzedaży trafi 100 ekskluzywnych egzemplarzy – nie przegap tego wydarzenia!
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH I OTRZYMAJ POWIADOMIENIE O STARCIE SPRZEDAŻY
Pierwszy numer Magazynu okazał się sukcesem. Zainteresowanie przeszło nas najśmielsze oczekiwania, a zapytania o możliwość zakupu Magazynu zalały naszą skrzynkę na Facebooku i Instagramie. Tym razem postanowiliśmy więc umożliwić zakup każdemu zainteresowanemu. Sprzedaż rusza już w przyszłym tygodniu. Jeśli zapisałeś się na listę oczekujących, z pewnością Cię o tym poinformujemy!
Wysłuchaliśmy także Waszych uwag odnośnie treści. Po premierze Magazynu dotarły do nas informacje, że oczekujecie jeszcze więcej merytorycznych treści – więcej mięsa! Proszę bardzo. Ilość wiedzy zawartej w drugim numerze Magazynu z pewnością Was zaskoczy. Aby jednak nie było tak stuprocentowo poważnie, dołożyliśmy też dział lifestyle.
Start sprzedaży już wkrótce. Pierwsze recenzje prawników, którzy otrzymali Magazyn do rąk własnych, pojawiły się już w sieci. Mec. Magdalena Korol z kancelarii Snażyk Korol Modraka na swoim Instagramie określiła Magazyn jako dawkę wiedzy niezbędnej. Podpisujemy się pod tym obiema rękami! Bądź na bieżąco i nie pozwól, aby wyprzedziła Cię bardziej świadoma konkurencja.
Zapisz się na listę oczekujących i zamów jeden ze 100 ekskluzywnych egzemplarzy Magazynu. Do… przeczytania!
15.04.2025
10.03.2025
10.01.2025