LEGAL MARKET DAY 2020 - rejestracja od 1 grudnia! | Marketing Prawniczy – portal nowoczesnych prawników i kancelarii

LEGAL MARKET DAY 2020 – rejestracja od 1 grudnia!

28.11.2019    /    Redakcja MarketingPrawniczy.com

Znamy już datę kolejnej edycji konferencji nowoczesnych prawników! LEGAL MARKET DAY 2020 odbędzie się w dniach 5-6 marca 2020 r. w Warszawie. Tak, tak – w tym roku LEGAL MARKET DAY potrwa aż dwa dni!

Pozostałe nowości to m.in.:

  • Możliwość wzięcia udziału w praktycznych warsztatach, które odbędą się pierwszego dnia. Warsztaty będą dotyczyły marketingu prawniczego, współpracy z mediami oraz sprzedaży usług prawniczych.
  • Nowi zagraniczni prelegenci, którzy po raz pierwszy wystąpią w Polsce.
  • Jeszcze więcej okazji do networkingu – możliwość uczestnictwa w kolacji VIP, 4 przerwy networkingowe w trakcie konferencji, afterparty i 8-osobowe stoły konferencyjne.

Konferencja podzielona będzie na 4 bloki tematyczne – marketing, sprzedaż, legal tech oraz future of law.

Wybierz swój pakiet

Uczestnicy LMD2020 mogą samodzielnie zadecydować jak bardzo chcą zaangażować się w konferencję. Do wyboru przygotowaliśmy aż 3 pakiety:

  • STANDARD – uczestnictwo w konferencji, elektroniczny certyfikat potwierdzający otrzymanie punktów szkoleniowych, przerwy kawowe i lunch.
  • PREMIUM – uczestnictwo w konferencji, elektroniczny certyfikat potwierdzający otrzymanie punktów szkoleniowych, przerwy kawowe i lunch +  udział w afterparty.
  • VIP – uczestnictwo w konferencji, elektroniczny certyfikat potwierdzający otrzymanie punktów szkoleniowych, przerwy kawowe i lunch, udział w afterparty + uczestnictwo w kolacji VIP z prelegentami + nagrania video z całej konferencji.

Rejestracja rusza 1 grudnia – kup bilet w niższej cenie!

Rejestrację otwieramy 1.12 czyli w najbliższą niedzielę. Mimo wielu nowych elementów konferencji, ceny w wersji podstawowej pozostają bez zmian.

Co więcej, co końca grudnia możesz zakupić bilet EARLY BIRD w obniżonej cenie.

Nie przegap startu rejestracji. Zapraszamy do śledzenia profilów konferencji na Facebooku i LinkedIn, gdzie poinformujemy o rozpoczęciu zapisów.

To będzie wyjątkowa edycja!

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Powiązane artykuły

Brak komentarzy

Bądź pierwsza albo pierwszy, żeby skomentować. Bądź sobą.

Dodaj komentarz

Avatar

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*