Nasze najlepsze realizacje - podsumowanie 2019! | Marketing Prawniczy – portal nowoczesnych prawników i kancelarii

Nasze najlepsze realizacje – podsumowanie 2019!

30.12.2019    /    Redakcja MarketingPrawniczy.com

Kolejny rok wytężonej pracy dobiegł końca. Kalendarz bezsprzecznie wskazuje, że to ostatni dobry moment na podsumowanie naszych ubiegłorocznych działań. 

2019 rok był dla nas niezwykle pracowity… i obfitował w wyzwania. Zrealizowaliśmy wiele naprawdę trudnych projektów, wymagających ogromnego zaangażowania i kreatywności całego zespołu. Poniżej przedstawiamy kilka projektów, z których jesteśmy wyjątkowo dumni.

Magazyn Marketing Prawniczy

Nasze dziecko i największa duma 2019 r.! W 2019 r. wyszliśmy ze sfery online i stworzyliśmy pierwszy w Polsce, w pełni autorski magazyn poświęcony marketingowi prawniczemu i zagadnieniom pokrewnym. Każdy z numerów zawiera m.in. wywiady z najciekawszymi przedstawicielami branży, merytoryczne artykuły, felietony i dział lifestyle – wszystko w oryginalnej oprawie graficznej najwyższej jakości. Magazyn spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem, a zainteresowanie bardzo miło nas zaskoczyło. W 2020 r. zamierzamy oczywiście kontynuować ten projekt – już obmyślamy zawartość kolejnego wydania! Jeśli Magazyn nie dotarł pocztą do Twojej kancelarii, możesz nadal zakupić go na naszej stronie sprzedażowej.

Cykl filmów Adwokat Najlepszy Wybór zrealizowany na zlecenie Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu

Czy adwokat może w przystępny sposób wyjaśnić, czym się zajmuje, pokazać ludzką twarz i przy okazji podzielić się merytoryczną wiedzą? Okazuje się, że tak. Za sprawą cyklu krótkich, kilkuminutowych video, które realizowaliśmy wraz z adwokatami z Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu, eksperci mieli okazję wyjaśnić szerszej publiczności, dlaczego korzystanie ze wsparcia prawnego jest tak ważne, zarówno w sprawach życia codziennego, jak i w biznesie. Filmy dotyczą zagadnień takich jak m.in. prawo nieruchomości, odszkodowania, prawo rodzinne, lobbing… i wielu innych. Video z serii Adwokat Najlepszy Wybór możesz obejrzeć m.in. na Facebooku Okręgowej Rady Adwokackiej.

Projekt Hospitality Lawyer zrealizowany z kancelarią Strażeccy Jaliński i Wspólnicy

Hospitality law to gałąź prawa, która nieśmiało stawia w Polsce pierwsze kroki. Tym bardziej więc cieszymy się, że wspólnie z mec. Adamem Strażeckim, pierw­szym i je­dy­nym w Pol­sce człon­kiem ame­ry­kań­skiej or­ga­ni­za­cji Glo­bal Al­lian­ce of Tra­vel, To­urism and Ho­spi­ta­li­ty At­tor­neys, mielimy okazję nagrać serię filmów edukacyjnych. W cyklu liczącym kilka krótkich video mec. Strażecki wyjaśnia zawiłości hospitality law i podpowiada przedstawicielom branży turystycznej, na co warto zwrócić uwagę. Filmy można obejrzeć m.in. na fanpage kancelarii Strażeccy Jaliński i Wspólnicy.

Współpraca z kancelarią Hoogells

Współpraca z kancelarią Hoogells była bardzo ciekawa, ale nie ukrywamy, że była dla nas również wyzwaniem. Od początku wiedzieliśmy, że nowa strona musi być klasyczna w formie, ale ponadprzeciętnie elegancka. Klientce zależało na efekcie WOW… i dotarły do nas głosy, że udało się nam go osiągnąć! Połączenie czerni, złota i bieli sprawdziło się znakomicie. Całość dopełnia nieszablonowy, odważny copywriting. Hoogells wspieramy także w innych działaniach marketingowych, dzięki czemu wspólnie udało nam się wypracować spójny wizerunek nowoczesnej i świadomej kancelarii.

Współpraca z kancelarią RKKW

Od wielu lat udowadniamy, że strona kancelarii nie musi być zielona ani niebieska. Naszą misją jest tworzenie stron pięknych, funkcjonalnych, a przede wszystkim – wyróżniających się na tle konkurencji. Taki właśnie projekt stworzyliśmy we współpracy z warszawską kancelarią RKKW. Poniżej małe zestawienie – stara strona kontra nowa. Różnica jest ogromna, prawda? Dzięki oryginalnej identyfikacji wizualnej strona RKKW z pewnością nie zginie wśród www kancelarii lubujących się w bardziej klasycznych rozwiązaniach.

Z RKKW współpracujemy także na co dzień. Dostarczamy wsparcia marketingowego w wielu projektach oraz wytyczamy strategię wizerunkową. To kompleksowa współpraca, której elementem była właśnie strona www.

Strona internetowa dr Piotra Sulika – specjalisty psychiatry

Prawdą jest, że 90% pracujemy z kancelariami. Co roku zdarzają się jednak wyjątki – tak było i tym razem. W 2019 r. mieliśmy okazję współpracować z dr Piotrem Sulikiem, specjalistą psychiatrą, prowadzącym prywatną praktykę w Warszawie. W ramach współpracy stworzyliśmy oryginalny projekt nowej www – funkcjonalnej, ale przede wszystkim przyciągającej wzrok za sprawą animacji umieszczonej w centralnej części strony.

Marcin Tomczak, partner i project manager nadzorujący realizację projektu, mówi dr Sulik zgłosił się właśnie do nas, ponieważ uważa, że jego praca pod wieloma względami przypomina pracę prawnika. Nie miał więc wątpliwości, co do wyboru wykonawcy. Nie ukrywamy jednak, że ze względu na branżę, projekt był dla nas pewnego rodzaju wyzwaniem. Wyszliśmy z niego obronną ręką! Strona jest interaktywna, oryginalna pod względem graficznym i spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. To zdecydowanie jeden z naszych ciekawszych projektów 2019 r.

Landing Page Frankowiczu Działaj i nowa strona internetowa kancelarii Szołajski Legal Group

Kredyty frankowe – gorący temat, którego nie może zabraknąć wśród naszych realizacji. Wspólnie z kancelarią Szołajski Legal Group stworzyliśmy dedykowanego landing page, na którym zainteresowany klient może szybko otrzymać odpowiedź przez chat. Strona jest prosta, ale pełna niezbędnych informacji i niezwykle funkcjonalna.

Nie tylko przygotowaliśmy stronę lądowania, ale także wsparliśmy kancelarię w odpowiednim zaplanowaniu całej akcji dotyczącej kredytów frankowych. Mec. Szołajski wystąpił w licznych mediach o ogólnopolskim zasięgu, budując ekspercką markę.

Landing page Najemca w galerii kancelarii Henclewski Wyjatek

Krótki, ale bardzo ciekawy projekt – strona promująca usługę wsparcia prawnego dla najemców w galeriach handlowych. Mieliśmy ogromną przyjemność współtworzyć ją wraz z adw. Tomaszem Henclewskim. Projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem w branży. Landing jest estetyczny, funkcjonalny, krótki i konkretny – spełnia wszystkie wymogi dobrej strony lądowania!

To oczywiście tylko niewielka część projektów, które zrealizowaliśmy w 2019 r. Te przedstawione powyżej zostały jednak przyjęte szczególnie ciepło. To dla nas ogromna motywacja do jeszcze lepszej… i jeszcze bardziej efektywnej pracy.

Jakość, jakość i raz jeszcze jakość – to nasze hasło na 2020 r.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania!

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Powiązane artykuły

Brak komentarzy

Bądź pierwsza albo pierwszy, żeby skomentować. Bądź sobą.

Dodaj komentarz

Avatar

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*