LEGAL MARKET DAY 2020 - sprawdź, dlaczego warto | Marketing Prawniczy – portal nowoczesnych prawników i kancelarii

LEGAL MARKET DAY 2020 – sprawdź, dlaczego warto

22.01.2020    /    Redakcja MarketingPrawniczy.com

LEGAL MARKET DAY w 2020 r. przechodzi sporą metamorfozę. Zdecydowaliśmy się na odświeżenie formuły konferencji. W tym roku potrwa aż dwa dni… ale to nie wszystko!

Jak co roku wystąpią wspaniali eksperci, z którymi wyjątkowo – po raz pierwszy – możesz spotkać się także w trakcie uroczystej kolacji.  Z roku na rok zwiększa się także liczba prelegentów zza granicy, którzy w trakcie LEGAL MARKET DAY wystąpią w Polsce po raz pierwszy. Pracujemy jak mróweczki, aby w dniach 5-6 marca w Warszawie mocno Cię zaskoczyć!

LEGAL MARKET DAY 2020 – więcej niż konferencja

Czym LEGAL MARKET DAY 2020 różni się od poprzednich edycji? Przede wszystkim:

 • Po raz pierwszy możesz wziąć udział w praktycznych warsztatach, które odbędą się 5 marca. Warsztaty będą dotyczyły marketingu prawniczego, współpracy z mediami oraz sprzedaży usług prawniczych. W warsztatach możesz wziąć bez względu na to, na który pakiet się zdecydujesz.
 • Jeszcze więcej okazji do networkingu – nowe kontakty możesz zdobyć w trakcie kolacji VIP z prelegentami, 4 przerw networkingowych podczas konferencji oraz w trakcie afterparty. Networkingowi będą sprzyjały również elementy organizacyjne konferencji. W tym roku uczestnicy usiądą przy 8-osobowych stołach, dzięki czemu nawiązanie nowych znajomości będzie jeszcze łatwiejsze.
 • Spotkamy się w nowym miejscu – już wkrótce zdradzimy gdzie, dlatego koniecznie zostańmy w kontakcie przez Facebook  i  LinkedIn!
 • Prelekcje naszych ekspertów naprawdę Cię zaskoczą. W trakcie aż 4 bloków tematycznych – dotyczących marketingu, sprzedaży, legal tech oraz przyszłości branży prawniczej – poruszą zagadnienia kluczowe dla rozwoju nowoczesnych kancelarii. Czytaj dalej i sprawdź, kto wystąpi!
 • Sam możesz zdecydować, jak bardzo chcesz zaangażować się w konferencję. Przygotowaliśmy 3 pakiety – standard, premium i VIP. Chcesz wziąć udział jedynie w konferencji, czy w konferencji oraz afterpaty? A możesz chcesz dodatkowo spotkać się z prelegentami w trakcie uroczystej kolacji? Sam zdecyduj!

Prelegenci LEGAL MARKET DAY 2020

Co roku starannie dobieramy grono prelegentów. W tym roku będziesz miał okazję wysłuchać wybitnych specjalistów, którzy mają nie tylko ogromną wiedzę merytoryczną, ale przede wszystkim imponujące doświadczenie praktyczne. Wystąpią m.in.:

 • Zelinda Bennett – dyrektorka ds. marketingu i rozwoju klienta w DWF, specjalistka marketingu usług profesjonalnych z ponad 20-letnim doświadczeniem.
 • Andrew Hedley – doradca kancelarii prawnych oraz firm z sektora usług profesjonalnych. Doradza międzynarodowym korporacjom w zakresie m.in. strategii, rozwoju, wzrostu efektywności oraz zarządzania zmianą.
 • Karina Furga-Dąbrowska – Europe Chief Mindfulness Officer w kancelarii Dentons. Inicjatorka i współtwórczyni innowacyjnego programu szkoleniowego NextMind dla prawników i profesjonalistów z branży prawniczej opartego na medytacji uważności.
 • Kamil Kozieł – specjalista w zakresie sztuki prezentowania. Dyrektor Zarządzający PrezART, zwycięzca konferencji „I love marketing”.
 • Marcin Maruta – ekspert w zakresie prawa nowych technologii oraz własności intelektualnej. Szef działu Kontraktów IT w Kancelarii w wiodącej polskiej kancelarii Maurta Wachta, zajmującej się prawem nowych technologii.
 • Tomasz Zalewski – partner w warszawskim oddziale Bird & Bird. Ceniony specjalista w dziedzinie projektów związanych z prawem zamówień publicznych, nowymi technologiami i prawem własności intelektualnej. W trakcie LEGAL MARKET DAY 2020 poprowadzi dyskusję w panelu LEGAL TECH & INNOVATION.

To oczywiście nie wszyscy. Wkrótce więcej informacji!

Prowadzący warsztaty:

 • Łukasz Walewski – były dziennikarz z ponad 12-letnim stażem (Trójka, Radio ZET, TVN24 Łódź, Radio Łódź), publicysta, PR-owiec, wykładowca, ekspert i trener ds. komunikacji oraz etykiety biznesowej. Zawodowo łączy pomaga prawnikom w nawiązywaniu kontaktów z mediami.
 • Arkadiusz Chludziński –  specjalista w zakresie sprzedaży, konsultant, trener, wyznawca metodyki Sandlera. Autor licznych publikacji.
 • Jacek Stanisławski i Marcin Tomczak – specjaliści ds. marketingu prawniczego. Od lat pomagają kancelariom w prowadzeniu efektywnych działań marketingowych na poziomie strategicznym, taktycznym i operacyjnym.

Niespodzianka!

Nie zdradzamy jeszcze nazwisk wszystkich naszych ekspertów, jednak jesteśmy pewni, że co najmniej jedno z nich mocno Cię zaskoczy. Po raz pierwszy w Polsce wystąpi światowej klasy ekspert, który jak nikt inny za branżę prawną pod podszewki… a nawet potrafi skutecznie przewidzieć, jaka czeka ją przyszłość.

Kto to taki? Ponownie – zapraszamy Cię do obserwacji naszych profili na  Facebook  i  LinkedIn oraz dołączenia do naszego newslettera. Zostańmy w kontakcie, a dowiesz się jako pierwszy. I na pewno zdążysz kupić swój bilet!

Partnerzy LEGAL MARKET DAY 2020

Prelekcje to oczywiście bardzo ważny aspekt każdej konferencji, ale nas równie ważni są nasi partnerzy. To w dużej mierze dzięki nim możliwa jest organizacja wydarzenia na tak wysokim poziomie. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że w tym roku zaufaniem obdarzyli nas:

Są z nami także: Hedley Consulting, kancelaria DWF, Bird & Bird oraz Dentons.

Serdecznie dziękujemy!

Czekamy na Ciebie!

Obiecujemy – tegoroczna edycja LEGAL MARKET DAY utkwi w Twojej pamięci na długo.

W 2020 r. postaw na rozwój swój i swojej kancelarii. Weź udział w największej w Polsce konferencji, skupiającej w jednym miejscu kilkuset prawników. Ucz się od najlepszych.

Wybierz pakiet dla siebie i zarejestruj się już teraz!

 

LEGAL MARKET DAY 2020

 

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Powiązane artykuły

Brak komentarzy

Bądź pierwsza albo pierwszy, żeby skomentować. Bądź sobą.

Dodaj komentarz

Avatar

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*