Prawnik małych przedsiębiorców i digital lawyer – Kasia Krzywicka

31.01.2020    /    3 Komentarze    /    Jacek Stanisławski

Moim dzisiejszym gościem jest Kasia Krzywicka. Tak, właśnie Kasia, a nie mecenas Katarzyna Krzywicka. Jest adwokatem, inspektorem, digital lawyerem, ale także zajmuje się marketingiem oraz wspiera różne inicjatywy prawnicze.

Listen to „MPP #014: Kasia Krzywicka – prawnik małych przedsiębiorców, digital lawyer i wulkan energii” on Spreaker.

Kasia to wulkan energii. Po pobycie w Belgii niedawno wróciła do Polski i tutaj rozwija swoją kancelarię. Łączy mnóstwo ról i ciągle jej mało.

Rozmawiamy m.in. o:

 • szczerej komunikacji z klientami,
 • nietypowej specjalizacji,
 • tym co sprawdza się w działaniach marketingowych małej kancelarii
 • inicjatywie Legal Room
 • jej produktach prawniczych i wielu praktcznych kwestiach, które możesz wykorzystać także w swojej działalności.

Zapraszam!

P.S. Trwają zapisy na konferencję LEGAL MAREKT DAY 2020, na której wystąpi m.in. prof. Richard Sussikind. Konferencja odbędzie się w Warszawie 5-6 marca. Więcej informacji znajdziesz na www.LegalMarketDay.com

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Powiązane artykuły

3 komentarze

 1. Avatar
  Katarzyna/Kasia jak kto woli 08/02/2020 at 13:42

  Kasia Krzywiecka to musi być niesamowita kobieta. Słuchałam z przyjemnością, pośmiałam się przy okazji, ale przede wszystkim z zainteresowaniem posłuchałam inspirującej osoby. Budujące, że młode osoby mają takie podejście do archaicznego bizantyjskiego stylu i go zmieniają. Ja już taka młoda nie jestem, ale też nie mam zielonej lampki, złotej tabliczki ani gipsowej Temidy i cieszę się, że jest nas coraz wiecej. Też uważam, że to nie forma Kasia czy Katarzyna świadczy o profesjonalizmie. Przedsiębiorcy potrzebują wsparcia i normalnej komunikacji.
  Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Avatar

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*