LEGAL MARKET DAY 2020 - najlepszy dzień na rejestrację! | Marketing Prawniczy – portal nowoczesnych prawników i kancelarii

LEGAL MARKET DAY 2020 – najlepszy dzień na rejestrację!

20.02.2020    /    Redakcja MarketingPrawniczy.com

Planujesz dołączyć do grona uczestników LEGAL MARKET DAY w 2020? Mamy nadzieję, że tak. To właśnie dziś jest najlepszy dzień na rejestrację! 

Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że od jutra ceny biletów wskoczą na kolejny pułap. Dodatkowo, wyprzedały się już miejsca na dwa warsztaty, a poza tym…

Jeszcze tylko do jutra możesz zarezerwować nocleg w The Westin Warsaw Hotel 

The Westin Warsaw jest naszym tegorocznym partnerem i miejscem, w którym odbędzie się tegoroczna konferencja – zarówno dzień konferencyjny, jak i warsztatowy. Uczestnicy LEGAL MARKET DAY jeszcze tylko do jutra mogą skorzystać ze specjalnej oferty i zarezerwować nocleg w The Westin Warsaw w specjalnej cenie. Warto!

ZAREZERWUJ NOCLEG W THE WESTIN WARSAW

LEGAL MARKET DAY 2020 – wzrost ceny biletów zbliża się wielkimi krokami!

I nastąpi już jutro. Nie ma więc sensu zwlekać.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ I KUP BILET W LEPSZEJ CENIE!

Ceny warsztatów pozostają bez zmian. A mówiąc o warsztatach – mamy dwie nowe propozycje!

Nowe warsztaty!

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowych warsztatach. Odbędą się podobnie jak pozostałe warsztaty pierwszego dnia konferencji (5.03) i będą trwały dwie godziny.

1. ROBOT JAKO WSPARCIE PRAWNIKA. To propozycja dla tych, którzy są przytłoczeni wykonywaniem nudnych i powtarzalnych czynności. Wartościowe informacje znajdą dla siebie także prawnicy, którzy chcą podnieść konkurencyjność swoich usług poprzez wykorzystanie nowych technologii. Uwaga – aby wyciągnąć z warsztatów maksimum, wcale nie trzeba mieć wiedzy technicznej – zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką robotyzacji i automatyzacji!

Warsztaty poprowadzi Michał Wawiórko (CEO First Byte / Wizlink).

Dowiedz się więcej o warsztatach ROBOT JAKO WSPARCIE PRAWNIKA

To jeszcze nie wszystko. Prowadzący warsztaty przygotowali konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Podziel się swoimi doświadczeniami i oczekiwaniami związanymi z wykorzystaniem technologii w kancelarii i wygraj roczną licencję Wizlink Entry Level Robot albo udział w szkoleniu “Robotyzacja procesów w kancelarii prawnej”.

Wypełnij ankietę i weź udział w konkursie!

2. DOCHODOWOŚĆ KLIENTA, PROJEKTU, PARTNERA – ANALIZA I OPTYMALIZACJA
W trakcie warsztatu na praktycznych przykładach zostanie zaprezentowany proces analizy dochodowości klienta / partnera / sprawy / projektu. Zacznie się od zagadnień najmniej skomplikowanych, by na końcu pokazać jak dojść do kalkulacji i analizy dochodowości. Zajęcia poprowadzi Marcin Nowakowski (Agile-lawyer.com).

Dowiedz się więcej o warsztatach DOCHODOWOŚĆ KLIENTA, PROJEKTU, PARTNERA – ANALIZA I OPTYMALIZACJA.

Nadal także można zarejestrować się na warsztaty Prawnik w mediach, prowadzonych przez Łukasza Walewskiego (Walewski PR). To świetna propozycja dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się jak profesjonalnie i skutecznie układać relacje z mediami.

Prelegenci LEGAL MARKET DAY 2020

Nowe warsztaty to nie wszystko. Stale poszerzamy także grono prelegentów i panelistów. Na LEGAL MARKET DAY 2020 wystąpią m.in.:

 • prof. Richard Susskind – wybitny znawca branży prawniczej, futurolog i autor książek takich jak m.in. Koniec świata prawników? czy Przyszłość zawodów. Prof. Susskind do Polski przyjeżdża na zaproszenie kancelarii FILIPIAKBABICZ i wydawnictwa Wolters Kluwer. W trakcie konferencji będzie możliwość zakupu najnowszej książki Profesora wraz z podpisem.
 • Zelinda Bennett – dyrektorka ds. marketingu i rozwoju klienta w DWF, specjalistka marketingu usług profesjonalnych z ponad 20-letnim doświadczeniem.
 • Andrew Hedley – doradca kancelarii prawnych oraz firm z sektora usług profesjonalnych. Doradza międzynarodowym korporacjom w zakresie m.in. strategii, rozwoju, wzrostu efektywności oraz zarządzania zmianą.
 • Karina Furga-Dąbrowska – Europe Chief Mindfulness Officer w kancelarii Dentons. Inicjatorka i współtwórczyni innowacyjnego programu szkoleniowego NextMind dla prawników i profesjonalistów z branży prawniczej opartego na medytacji uważności.
 • Kamil Kozieł – specjalista w zakresie sztuki prezentowania. Dyrektor Zarządzający PrezART, zwycięzca konferencji „I love marketing”.
 • Marcin Maruta – ekspert w zakresie prawa nowych technologii oraz własności intelektualnej. Szef działu Kontraktów IT w Kancelarii w wiodącej polskiej kancelarii Maurta Wachta, zajmującej się prawem nowych technologii.
 • Tomasz Zalewski – partner w warszawskim oddziale Bird & Bird. Ceniony specjalista w dziedzinie projektów związanych z prawem zamówień publicznych, nowymi technologiami i prawem własności intelektualnej.
 • Michał Babicz – adwokat i partner zarządzający w kancelarii FilipiakBabicz Kancelaria Prawna.
 • Kamila Bury – radca prawny i adwokat w Stanie Nowy Jork, General Counsel Poland & Austria Country Board Member at Capgemini.
 • Rafał Kołodziej – CEO i współinicjator Greenhat Innovation i FutureS Thinking™ Group.
 • Grzegorz Maj – pomysłodawca i założyciel Availo, największej firmy branży prawo direct w Polsce.
 • Marek Laskowski – Dyrektor ds. Informatyki w kancelarii DZP.
 • Gracjana Jakubowska-Szarek – Head of Legal COF Poland.
 • prof. Michał Jackowski – wspólnik w kancelarii DSK.
 • Adam Strażecki – partner zarządzający w kancelarii Strażeccy, Jaliński i Wspólnicy.
 • Mikołaj Otmianowski – radca prawny i przedsiębiorca (DAPR).
 • Mariusz Kowalski – Chief Marketing Officer / Partner w kancelarii Penteris.
 • Marcin Zręda – Dyrektor Strategiczny Rynku Usług Prawnych i Przedsiębiorstw w Wolters Kluwer.
 • Marcin Kleina – Project Management and Software Product Development Director w Wolters Kluwer.

Poznaj tematy wystąpień – sprawdź PROGRAM KONFERENCJI

Partnerzy i patroni LEGAL MARKET DAY 2020

Prelekcje to oczywiście bardzo ważny aspekt każdej konferencji, ale nas równie ważni są nasi partnerzy. To w dużej mierze dzięki nim możliwa jest organizacja wydarzenia na tak wysokim poziomie. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że w tym roku zaufaniem obdarzyli nas:

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do zapoznania się z produktami i usługami naszych partnerów!

Czekamy na Ciebie!

Weź udział w największej w Polsce konferencji, skupiającej w jednym miejscu kilkuset prawników. Ucz się od najlepszych i zdobywaj nowe umiejętności na praktycznych warsztatach.

Wybierz pakiet dla siebie i zarejestruj się już teraz!

 

 

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Powiązane artykuły

Brak komentarzy

Bądź pierwsza albo pierwszy, żeby skomentować. Bądź sobą.

Dodaj komentarz

Avatar

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*