Poznaliśmy najlepsze strony kancelarii 2020! | Marketing Prawniczy – portal nowoczesnych prawników i kancelarii

Poznaliśmy najlepsze strony kancelarii 2020!

28.07.2020    /    Emilia Kołsut

Poznaliśmy zwycięzców Rankingu kancelarii prawniczych Rzeczpospolitej 2020 – w tym również w zakresie najlepszych stron internetowych.  Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Wśród wyróżnionych w pierwszej piątce stron znalazły się aż 4 realizacje Tomczak Stanisławski Marketing!

Nasze realizacje wyróżnione w Rankingu Rzeczpospolitej 2020:

Strony wyróżnione przez Ranking Rzeczpospolitej są kompleksowo oceniane przez grono specjalistów. Muszą cieszyć oko, ale to nie wszystko – mają też być praktyczne i maksymalnie nowoczesne. Przy ocenie pod uwagę brane są kryteria takie jak m.in.:

  • prędkość ładowania na desktopie i mobile,
  • komunikacja marketingowa,
  • szata graficzna,
  • wsparcie SEO,
  • zdjęcia i animacje,
  • WCAG,
  • bezpieczeństwo.

Podoba Ci się to zdjęcie? Odkryj sklep ze zdjęciami dedykowanymi branży prawnej – Legalove! 

Wyróżnione strony internetowe 2020 autorstwa Tomczak Stanisławski

Miejsce pierwsze – RKKW

Kolor ma moc! Kiedy tylko zespół RKKW zgłosił się do nas z prośbą o projekt nowej strony, wiedzieliśmy, że musimy zaproponować coś nieoczywistego, oryginalnego i naprawdę mocnego. Padło na niespotykany w branży kolor bordowo-fioletowy.

Zwycięstwo strony RKKW w Rankingu dowodzi, że witryny nowoczesnych kancelarii nie muszą, a nawet nie powinny być, niebiesko-zielone. Mamy serdeczną nadzieję, że to wyróżnienie przekona nieprzekonanych! 🙂

Ważnym elementem  jest też wygodny chat, dzięki któremu potencjalni  klienci mogą szybko skontaktować się z kancelarią. Stosunkowo rozbudowaną stronę wyróżnia też przejrzysty układ informacji i konkretna, nieprzegadana komunikacja.

Co ciekawe, stronę RKKW przygotowywaliśmy, świadcząc równocześnie stałą obsługę marketingową i doradztwo na rzecz kancelarii.  Stoimy nie tylko za realizacją strony, ale też liftingiem logo i pozostałych materiałów kancelaryjnych. Za sprawą naszego doradztwa i aktywnych działań dużo dzieje się także w social mediach kancelarii – na Facebooku i LinkedIn.

Stronę zaprojektował, oprogramował i wdrożył zespół Tomczak Stanisławski w składzie: Jacek Stanisławski, Jakub Graczykowski, Aleksandra Jurek, Emilia Kołsut.

 

Miejsce trzecie – PCS Paruch Chruściel Schiffter | Littler Global 

Strona PCS z powodzeniem kradnie serca wszystkich minimalistów. Naszym celem było udowodnienie, że nawet tak minimalistyczny layout, dzięki zastosowaniu rysunkowych animacji może być ciekawy i przyciągać wzrok. Strona skutecznie obala mit, że przewaga bieli nie pasuje do biznesu. Pasuje, jeśli tylko ją odpowiednio ogramy.

Motyw rysunkowy przewija się na całej witrynie. Ciekawym zabiegiem są też zdjęcia zespołu w czerni i bieli, dzięki czemu strona, zgodnie z życzeniem klienta, nie jest przeładowana kolorami. Najmocniejszym akcentem kolorystycznym jest rozwijane, niebieskie menu. Na tej stronie także umieszczony został komunikator umożliwiający szybki kontakt.

Co ważne, projekt był bardzo wymagający pod względem czasowym. Działaliśmy szybko, ale jak dowodzą wyniki Rankingu – bardzo skutecznie 🙂  Przygotowaliśmy nie tylko projekt www, ale również logo kancelarii i inne materiały.

Stronę zaprojektował, zaprogramował i wdrożył zespół Tomczak Stanisławski w składzie: Jakub Graczykowski, Maciej Czechlewski, Przemysław Tomczak.

 

Miejsce czwarte – Rymarz Zdort 

Po przekształceniu  Weil, Gotshal & Manges LLP w Rymarz Zdort potrzeba stworzenia nowej strony internetowej stała się oczywista.  Zadanie nie było jednak proste, bo kancelarii zależało nie tylko na odświeżeniu wizerunku, ale również na podtrzymaniu światowych standardów. Udało nam się osiągnąć pożądane rezultaty m.in. dzięki wprowadzeniu animacji i wyjątkowo przejrzystemu układowi. Zdecydowaliśmy się także na biznesową, choć odrobinę podrasowaną kolorystykę witryny. Efekt podbija konkretna, profesjonalna komunikacja.

Strona kancelarii Rymarz Zdort to klasyka w nowoczesnym, maksymalnie dopracowanym wydaniu.

Stronę zaprojektował, zaprogramował i wdrożył zespół Tomczak Stanisławski w składzie: Marcin Tomczak, Przemysław Tomczak, Maciej Czechlewski, Emilia Kołsut.

 

 

Miejsce czwarte – MCM Mazurkiewicz Cieszyński Mazuro i Wspólnicy

Strona szczecińskiej kancelarii MCM przyciąga wzrok przede wszystkim autorskimi filmami na stronie głównej. Okazało się, że prawnicy bywają także całkiem niezłymi aktorami! 🙂

Poza filmami, które dzięki sprawności naszego zespołu programistycznego, nie wpłynęły na prędkość ładowania, na uwagę zasługuje ciekawy sposób przedstawienia członków zespołu. Projekt MCM wyróżnia też bardzo klarowna, ludzka, komunikacja – to element, którego brakuje na wielu witrynach prawniczych.

Bardzo ważnym elementem są też profesjonalne zdjęcia. Choć utrzymane są w biznesowym klimacie, nasza fotografka uchwyciła prawdziwe emocje prawników. Dzięki temu witryna świetnie oddaje ducha kancelarii.

Strona MCM, jak zresztą wszystkie powyższe, jest bezpieczna i w pełni responsywna.

Stronę zaprojektował, zaprogramował i wdrożył zespół Tomczak Stanisławski w składzie: Jakub Graczykowski, Aleksandra Jurek, Maciej Czechlewski.

Działamy dalej – nie spoczywamy na laurach!

Nie ukrywamy – kiedy dotarła do nas informacja, że w TOP 5 aż cztery strony internetowe kancelarii to nasze realizacje, poczuliśmy, że ciężka praca nasza i naszych klientów została naprawdę doceniona. To było bardzo miłe uczucie – przed wspólnym świętowaniem powstrzymała nas „jedynie” pandemia 🙂 Ale! Jesteśmy zespołem ambitnych specjalistów.

Choć jesteśmy dumni ze wszystkich witryn, które wyróżniła Rzeczpospolita, stały rozwój jest naszą – nomen omen – domeną. Testujemy coraz to nowe rozwiązania w zakresie projektowania graficznego, programowania i komunikacji marketingowej. Już teraz możemy zapowiedzieć, że w kolejnym roku również staniemy w szranki i postaramy się zaskoczyć komisję jeszcze bardziej. W zasadzie nie „postaramy się” – po prostu to zrobimy.

Naszym Klientom gratulujemy wyróżnień… i odwagi!

Serdecznie dziękujemy za zaufanie wszystkim naszym klientom, którzy zdobyli wyróżnienia. Udowodniliście branży, że warto słuchać specjalistów i nie upierać się przy standardowych, utartych rozwiązaniach. Często powtarzamy, że zaufanie  klientów i ich wiara w wiedzę i umiejętności  zespołu jest dla nas najcenniejszą walutą. To szczera prawda.

Doskonale wiemy, że otwarcie głowy na nieszablonowe rozwiązania nie zawsze jest proste. Nie każda kancelaria jest gotowa na wyjście poza utartą kolorystykę, wprowadzenie niestandardowych animacji, czy sesję zdjęciową w lifestyle’owym, a nie typowo biznesowym klimacie. Nasi klienci przecierają szlaki i za to należą im się ogromne gratulacje.

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym przez Rzeczpospolitą kancelariom – zarówno w kategorii „strony internetowe”, jak i w innych.

Doskonale wiemy, że tego typu wyróżnienia dodają skrzydeł i motywują do dalszej pracy. Nas motywują.

Do zobaczenia – na podium – za rok! 🙂

***

Chcesz, aby Twoja kancelaria również miała stronę docenianą w prestiżowych Rankingach? Możemy się tym zająć! Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak wiele możemy zaproponować

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Powiązane artykuły

Brak komentarzy

Bądź pierwsza albo pierwszy, żeby skomentować. Bądź sobą.

Dodaj komentarz

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*