MPP#056 Pivoty w karierze prawnika - Adam Strażecki | Marketing Prawniczy – portal nowoczesnych prawników i kancelarii

MPP#056 Pivoty w karierze prawnika – Adam Strażecki

13.04.2022    /    Jacek Stanisławski

Moim dzisiejszym gościem jest Adam Strażecki – za­ło­ży­ciel kan­ce­la­rii Strażeccy, Jaliński i Wspólnicy. Adam jest adwokatem, doradcą podatkowym i menadżerem. Jest też pierw­szym i je­dy­nym w Pol­sce człon­kiem ame­ry­kań­skiej or­ga­ni­za­cji Glo­bal Al­lian­ce of Tra­vel, To­urism and Ho­spi­ta­li­ty At­tor­neys. Współ­pra­co­wał z naj­więk­szy­mi na ryn­ku gra­cza­mi z bran­ży ho­spi­ta­li­ty jak Co­sta Cof­fe, Hil­ton, Mar­riott, czy Best We­stern.

Z Adamem będziemy rozmawiać dzisiaj o pivotach w karierze prawnika, czyli o zmianach, na które wiele osób, nie tylko z naszej branży nie jest gotowa. Jak usłyszysz za chwilę, Adam ma za sobą całkiem sporo i całkiem nieoczekiwanych zmian.

Tę rozmowę nagraliśmy w ramach serii LEGAL MARKET Stories, w której doświadczeni prawnicy dzielą się swoimi historiami, które mogą być inspiracją, ale czasem także przestrogą.

Zanim przejdziemy do rozmowy z Adamem zachęcam do odwiedzenia strony Legalove.pl, na której znajdziesz materiały marketingowe do samodzielnego wykorzystania i wdrożenia. 

Są tam m.in. 

📌 szablon oferty kancelarii, 

📌 papieru firmowego i 

📌 notki osobowej.

Do tego także unikalne zdjęcia, dopasowane do branży prawniczej, które możesz wykorzystać w swoich mediach społecznościowych. Co ważne wszystkie były zrobione w Polsce, więc nie będą wyglądały na sztuczne obrazki, które można znaleźć na dużych giełdach fotografii.

Zajrzyj na www.Legalove.pl, a jeśli coś przypadnie ci do gustu, skorzystaj z kodu “podcast”, który obniży cenę o 10%.

Zachęcam też do lektury magazynu Marketing Prawniczy, który znajdziesz na stronie MarketingPrawniczy.com/magazynMagazyn to w skrócie praktyczna wiedza i ciekawe wywiady wydane w rewelacyjny sposób.

Wpisując kod “podcast” dostaniesz 10% zniżki na najnowszy numer albo prenumeratę.

Tymczasem zapraszam do wysłuchania i też obejrzenia rozmowy z Adamem Strażeckim.

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszgo newslettera i otrzymuj najnowsze informacje dotyczące marketingu prawniczego.

x

Powiązane artykuły

Brak komentarzy

Bądź pierwsza albo pierwszy, żeby skomentować. Bądź sobą.

Dodaj komentarz

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*