
Lista przebojów nieskutecznego Employer Brandingu.
29.09.2023
03.08.2022 / Jacek Stanisławski
Moim dzisiejszym gościem jest Maciej Gawroński — radca prawny i partner zarządzający kancelarii Gawroński & Partners. Od blisko trzydziestu lat zajmuje się prawem gospodarczym. Reprezentował Rzeczpospolitą Polską w międzynarodowych sporach arbitrażowych o ochronę inwestycji (BIT) o wartości dochodzącej do dziesięciu miliardów złotych, reprezentował klientów przed Sądem Arbitrażowym przy Międzynarodowej Izbie Handlowej w Paryżu, a także przed Trybunałem Arbitrażowym ds. Sportu w Lozannie.
Jest także ekspertem Komisji Europejskiej ds Kontraktów Cloud Computingowych. W 2021 r. został odznaczony Nagrodą im. M. Serzyckiego wręczaną przez Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Spotkaliśmy się, żeby porozmawiać o pisaniu pism procesowych, komunikacji w sporze i o tym jak to wpływa na pracę w zespole, z przeciwnikami i klientami.
Pan Maciej jest współautorem książki zatytułowanej “Jak pisać pisma procesowe i prowadzić komunikację w sporze, czyli książeczka o pisaniu pism”, która napisał z Piotrem Biernatowskim.
Na okładce jest ilustracja prawnika w todze z zielono-niebieskim żabotem. Prawnik w jednej ręce ma akta, a w drugiej niesie maczugę. To pokazuje klimat tej książki.
Dzisiaj rozmawiamy m.in. o tym:
💡 czy Konfucjusz pisał maile?
💡 dlaczego ta książka powstała?
💡 dlaczego pisania pism nie uczy się podczas edukacji prawniczej?
💡 jakie przykłady działają na wyobraźnię?
💡 dlaczego warto dzielić się wiedzą z konkurentami?
RABATY, ZNIŻKI, KODY 🙂
Przypominam o zniżkach, które przygotowaliśmy dla słuchaczy podcastu.
Kod “podcast” jest uniwersalny i daje 10% zniżki na:
OCENY I KOMENTARZE
Bardzo dziękuję za wysokie oceny w Spotify i Apple Podcasts. Jeśli jeszcze nie oceniłaś / oceniłeś podcastu w swojej aplikacji do słuchania to teraz jest na to dobry moment. Z góry bardzo dziękuję.
Tymczasem zapraszam wysłuchania rozmowy z Maciejem Gawrońskim, a na następny odcinek zapraszam za 2 tygodnie.
29.09.2023
20.09.2023
06.09.2023
Brak komentarzy
Bądź pierwsza albo pierwszy, żeby skomentować. Bądź sobą.
Dodaj komentarz