Język www w kancelariach prawnych - bezpłatny raport! | Marketing Prawniczy – portal nowoczesnych prawników i kancelarii

Język www w kancelariach prawnych

pobierz bezpłatny raport!

Pobierz darmowy Raport dotyczący języka na stronach WWW kancelarii prawnych!

Dlaczego warto?

Sprawdź, czy raport
uwzględnia Twoją kancelarię!

  • Dowiesz się, czy język, którym polskie kancelarie posługują się na swoich WWW, jest zrozumiały (i dlaczego jest aż tak źle!)
  • Poznasz najpowszechniejsze błędy
  • Sprawdzisz, które kancelarie robią to najlepiej
  • Poznasz najpowszechniejsze słownictwo i „język abrakadabra”
  • Otrzymasz aż 10 praktycznych porad, dzięki którym poprawisz teksty na swojej WWW!

Raport przygotowali eksperci – specjaliści marketingu prawniczego z Tomczak Stanisławski Marketing we współpracy z dr hab. Tomaszem Piekotem – współzałożycielem firmy Logios.

dr hab. Tomasz Piekot

językoznawca i komunikolog, współzałożyciel firmy Logios

Niełatwo jest porównać język ponad 300 tekstów ze stron WWW kilkudziesięciu kancelarii. Do analizy wykorzystaliśmy technologie językowe – ze względu na ich większą obiektywność. Liczyliśmy na interesujące wnioski. Z jednej bowiem strony treści prawnicze w internecie powinny być bardziej informacyjne, a mniej marketingowe, z drugiej strony – nie powinny pod względem stylu wyglądać jak BIP. Czy kancelariom udało się znaleźć złoty środek? Czy któraś z nich wypracowała własny styl internetowy – atrakcyjny, szybki i jednocześnie klarowny? Na te pytania szukaliśmy odpowiedzi, przygotowując ten raport.

Jacek Stanisławski

jeden z twórców Raportu, ekspert marketingu prawniczego

Raport Język WWW kancelarii prawnych to publikacja, która pojawiła się w branży w samą porę. Klienci oczekują od prawników już nie tylko rzetelnej obsługi, ale również - konkretnej, zrozumiałej komunikacji. Nie chcą specjalisty, który na swojej stronie zwraca się kolegów z branży. Chcą, aby pisał do nich - językiem, który rozumieją. Wygrają prawnicy, którzy szybko się z tym pogodzą… i wdrożą zmiany. Raport wprost wskazuje błędy, których nie warto popełniać i słownictwo, którego lepiej unikać. To praktyczny przewodnik po prostym języku dla prawników. Serdecznie zachęcam do pobrania naszego bezpłatnego Raportu!