Jakie możliwości promocji ma kancelaria prawna?

18.09.2018    /    Emilia Kołsut

Prawnikom coraz trudniej jest wyróżnić się w sztuce sprzedaży usług prawniczych. Oferty „kompleksowej i profesjonalnej pomocy prawnej” giną w gąszczu setek propozycji o podobnej treści. Szczególne trudności mogą napotkać młode kancelarie, które dopiero co rozpoczęły swoją działalność.

Dwa wartościowe wydarzenia, które pomogą prawnikom odnaleźć się wśród marketingowych trendów i prób promowania swoich usług, odbędą się niedługo w stolicy Dolnego Śląska, Wrocławiu.

Szkolenie „Marketingowy start dla młodej kancelarii – krok po kroku” – 22 września 2018

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Poprowadzą je Marcin Tomczak i Hubert Włodarek. Opowiedzą o tym, w jaki sposób początkująca kancelaria może promować swoje usługi w social mediach, przy pomocy stron i serwisów branżowych oraz szeroko rozumianego content marketingu. Poruszone zostaną również tematy takie jak m.in. kontakt z mediami, organizacja wydarzeń i pomiar efektów.

Szkolenie skierowane jest do radców prawnych niezależnie od długości stażu. Wiedzy nigdy dość!

Na szkolenie obowiązują zapisy – serdecznie zapraszamy do rezerwacji miejsca. 

Tomczak Stanisławski on Tour we Wrocławiu – 25 września 2018

Wszystkich pasjonatów marketingu prawniczego oraz osoby zainteresowane promowaniem usług kancelarii, zapraszamy również do udziału w spotkaniach z cyklu Tomczak Stanisławski on Tour. Jest to cykl nieformalnych spotkań, w trakcie których rozmawiamy o marketingu prawniczym i sprzedaży usług prawniczych.

Wrocław odwiedzimy już za 7 dni! W trakcie spotkania, prelekcje wygłoszą Marcin Tomczak, Jacek Stanisławski oraz Arkadiusz Chludziński. Tematy, które zostaną poruszone to:

Wizytówki i strona www to nie wszystko – 10 najważniejszych narzędzi w marketingu prawniczym 2018
Nowości marketingowe 2018 i trendy na 2019
Jak się wyróżnić sprzedając usługi kancelarii prawnych?

Bilety na spotkanie we Wrocławiu są jeszcze dostępne… choć czas ucieka!

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji miejsca i zakupu biletu na spotkanie we Wrocławiu lub w jednym z czterech innych miast, które odwiedzimy. Cena biletu obejmuje również filiżankę kawy, kieliszek wina lub kufel piwa.

Wrocław w najbliższym czasie zostanie zalany wartościową wiedzą z zakresu marketingu prawniczego i sprzedaży usług prawniczych. Nie możemy się doczekać i serdecznie zapraszamy do dołączenia do nas!

 

 

 

x
Zainteresował
Cię ten artykuł?
Subskrybuj nas

Powiązane artykuły

Brak komentarzy

Bądź pierwsza albo pierwszy, żeby skomentować. Bądź sobą.

Dodaj komentarz

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*